Reklam
Türkeli’de "Her Yönüyle Hasta Bakımı: Almanya...

Türkeli'de "Her Yönüyle Hasta Bakımı: Almanya Örneği" konulu söyleşi

Türkeli Belediyesi ve Türkeli Meslek Yüksekokulu işbirliğinde, "Her Yönüyle Hasta Bakımı: Almanya Örneği" konulu söyleşi düzenlendi.

17 Kasım 2021 - 15:00 - Güncelleme: 21 Kasım 2021 - 10:15
Reklam

Türkeli Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik ’Her Yönüyle Hasta Bakımı: Almanya Örneği’’ konulu kariyer planlaması ve gelecek iş hayatlarını geliştirme hususunda, konuşmacı Türkelili hemşehrimiz Yüksel Aslan tarafından bilgi verilerek, iş yaşantısındaki tecrübeleri aktarıldı.

Belediye Başkanı Veysel Şahin, bu söyleşinin, öğrencilere gelecek yaşantılarında önemli katkılarının olacağını ve yaşantılarına yön vereceğini ifade etti.

Türkeli Gençlik Merkezi konferans salonunda yapılan söyleşiye, Belediye Başkanı Veysel Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı ihsan Aslan, Belediye Encümenleri Recep Samet Çetin ve Adem Can ile öğrenciler katıldı.

Bu haber 522 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • gurbetci
  2 hafta önce
  begenmediiginiz gavur hastalara nasil hizmet veriyor gorup bilmeden konusmayin derim bizde temizlik onlugu giyen bile doktor havsinda birakin bu isleri anca bos islerle avrupa bizi kiskanir
 • Allah akil fikir versin
  2 hafta önce
  Ya anlamadim giti su sizin avrupa b......u yemenizi dünyanin gözü türkiyede türklerin gözü Yurt disinda baskasini örnek alanakdar Kendiniz biseyler üretin hep hazir hep hazir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti Türkeli İlçe Başkanlığında
İYİ Parti Türkeli İlçe Başkanlığında "Yılmaz" dönemi
Türkeli'de ekmek fiyatlarına zam
Türkeli'de ekmek fiyatlarına zam