Türkeli AK Parti’de ilk aday adaylık müracaatını Yıldırım yaptı

AK Parti’de 9 Kasım’da başlayan 31 Mart 2024 yerel seçimleri için adaylık sürecinde Türkeli’den ilk belediye başkanlığı için aday adaylığı müracaatını iş insanı Zeki Yıldırım yaptı.


Türkeli AK Parti’de ilk aday adaylık müracaatını Yıldırım yaptı

AK Parti Türkeli İlçe Başkanlığında düzenlenen müracaat töreninde, iş insanı Zeki Yıldırım’a yakınları ve arkadaşları eşlik etti.

AK Parti Türkeli Belediye Başkan aday adaylığı müracaat belgesini İlçe Başkanı Turan Yıldırım’a teslim eden Zeki Yıldırım, yaptığı açıklamada,“Türkeli’ye hizmet etmek için geldim. Bundan sonra bu bayrağı daha iyi yerlere taşımak için bu yola çıktım. Herşey Türkeli için olacaktır. Belediyenin menfaatlerini kollayacağım. Beşikten yaşlıya kadar tüm herkesin hakkını savunacağım. Türkeli’nin sorunlarıyla yakinen ilgileneceğim. Türkeli halkıyla beraber olacağım, Türkeli evladıyım, Türkeli’de daha önce ticaretlerimi sürdürdüm. Hizmet için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.

Türkeli halkı bize teveccüh ederse bu bayrağı en üst seviyelere getirmeye hazırım. Allah’ım bu yolda bizi mahcup etmesin.” şeklinde konuştu.