Türkeli'de Filiz Elektrik hizmete açıldı

İlçemizde elektrik malzemeleri toptan satış ve pazarlama hizmetleri alanında Filiz Elektrik adında yeni bir işletme düzenlenen açılış töreniyle hizmete açıldı.


Türkeli'de Filiz Elektrik hizmete açıldı

İlçemiz Hasan Özcan Caddesi Anadolu Lisesi karşısında, Erdoğan Filiz tarafından elektrik malzemeleri toptan satış ve pazarlama hizmetleri alanında faaliyete başlayacak olan Filiz Elektrik işletmesinin açılışına, İlçe Kaymakamı Safa Kahraman, Belediye Başkanı Veysel Şahin, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi konuşma yapan İlçe Kaymakamı Safa Kahraman, ilçe ekonomisine katkı ve hareketlilik sağlayacak işletmemizin başta işletme sahibi olmak üzere tüm Türkeli halkına ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rabbim hayırlı, bereketli, bol kazançlar ihsan eylesin.” dedi.

İlçe Müftüsü Halil İbrahim Kömürcü tarafından okunan duaların ardından açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Safa Kahraman, Belediye Başkanı Veysel Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Turan Yıldırım ve işletme sahibi Erdoğan Filiz birlikte kestiler. Açılışın ardından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

İşletme sahibi Erdoğan Filiz, elektrik sektöründe yepyeni bir ivme kazandıracak olan işletmeyi ilçeye kazandırmış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, açılışa katılan, çiçek gönderen, gerek sosyal medyada, gerekse telefonla arayarak hayırlı olsun dileklerini ileten herkese teşekkür etti.