Halil Dilek Özcan, MHP aday adaylığı müracaatını yaptı

Türkeli önceki dönem Belediye Başkanı Halil Dilek Özcan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezine giderek, Türkeli Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında bulundu.


Halil Dilek Özcan, MHP aday adaylığı müracaatını yaptı

2024 Yılı Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Türkeli Belediye Başkan adayı olduğunu açıklayan Halil Dilek Özcan, bugün MHP Genel Merkezine giderek, 2024 Mart yerel seçimleri için Türkeli Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını gerçekleştirdi.

1999-2004 ve 2009-2019 yıllarında Türkeli Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Halil Dilek Özcan, yaptığı açıklamada, “Mensubu olmaktan onur, gurur ve şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinden 2009-2019 yılları arası 10 yıl sürdürdüğümüz kutlu mücadelemizi, önce partim ve genel başkanımın oluruyla, bir dönem daha yeniden sürdürmek istiyorum. Sinop’ta olmayan Milliyetçi Hareket Partisi yerel yönetimini tekrardan şaha kaldırarak, memleket mücadelesine yeniden ilk günkü aşk ile ‘Vira Bismillah’ diyerek başlamak için bu kutlu yola çıktık. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.