İlçedeki bir kafeteryada düzenlenen tanışma ve kahvaltı programına, İlçe Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz, Belediye Başkanı Veysel Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Turan Yıldırım, Türkeli Meslek Yüksekokulu Müdürü İsmail Güçlü, Belediye Meclis Üyeleri, üniversitenin akademik personelleri ve öğrenciler katıldı.Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Veysel Şahin, “Öncelikle üniversitemizin açılmasında ve yapılmasında büyük emeği olan Fadıl Demirel abimi rahmet ve şükranla anıyor, aynı zamanda üniversitemizin kurulmasında emeği geçen tüm gönül dostlarıma teşekkür ederim” dedi.Başkan Şahin, Öğrenci Yurdu ve Misafirhanede verilen hizmetlerin Türkiye standartlarında olduğunu ve bu hizmetleri daha üst seviyeye taşımak için ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaların yapıldığını, ilçede 2 adet KYK yurdunun kazandırılması için gerekli çalışmaların başlatıldığını müjdeledi.Şahin, her zaman düşünce felsefesinin eğitim odaklı ve en büyük yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunu belirterek, öğrencileri kendi evladı gibi gördüğünü ve öğrencilerin huzuru için tüm personeli ile birlikte elinden gelenin fazlasını yapacağını sözlerine ekledi.Türkeli Meslek Yüksekokulu Müdürü İsmail Güçlü, böyle bir organizasyonu düzenlediğinden ve hiçbir fedakarlıktan kaçmadan öğrencilere her zaman destek olan Başkan Şahin’e teşekkür etti.İlçe Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz ise, yeni gelen öğrencilere hoş geldin diyerek, Kaymakamlık olarak öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını ve Kaymakamlık makamının öğrencilere her zaman kapısının açık olduğunu ifade etti. Kaymakam Yılmaz, Başkan Şahin’in öğrencilerle bir bir ilgilenmesi ve öğrencilerin sorunlarını çözme noktasında gayreti nedeniyle kaymakamlığa bir sorun yansımadığını, bundan dolayı da Başkan Şahin’e teşekkür etti.
Gündem
Yayınlanma: 26 Ekim 2021 - 14:35
Güncelleme: 03 Kasım 2021 - 13:35
Başkan Şahin, öğrencilerle bir araya geldi, bir de müjde verdi
Gündem
26 Ekim 2021 - 14:35
Güncelleme: 03 Kasım 2021 - 13:35
Türkeli Belediyesi tarafından, Türkeli Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik tanışma ve kahvaltı programı düzenlendi.
Bu haber 1638 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir
Bu ülkede korona bitmez.