Reklam
Bir sorun daha tarih olacak

Bir sorun daha tarih olacak

Türkeli’de özellikle kış aylarında yaşanan elektrik kesintileri tarihe karışacak.

Bir sorun daha tarih olacak
16 Eylül 2022 - 16:32 - Güncelleme: 22 Eylül 2022 - 16:06
Reklam

TEİAŞ Genel Müdürlüğü Personelleri; TEİAŞ 10. Bölge Tesis Müdürü Bünyamin Yüce,  Kamulaştırma Baş Mühendisi Halit Taşkın Tunoğlu ve Tesis Baş Mühendisi Ali Fikret Ergün,  ilçemizde kurulması planlanan Trafo Merkezinin kurulumu için, Belediye Başkanı Veysel Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Aslan, AK Parti İlçe Başkanı Turan Yıldırım ve Belediye teknik ekibi ile başkanlık makamında bir araya geldiler.

İlçemizde uzun yıllardır süre gelen ve özellikle kış aylarında yaşanan elektrik kesintisi sorununun kökten çözümü amacıyla, trafo merkezi kurulumu çalışmalarına başlandı.

İlçemiz devlet hastanesi yakınlarına kurulacak trafo merkezi sayesinde, elektrik enerjisinin uzun mesafelerden çekilen hatlar ile sağlanmasının önüne geçilecek, mesafeye bağlı sorunlar çözülecek, ilçe ve bölge vatandaşına sürekli ve yeterli enerji kesintisiz sağlanacak.

İlçe halkının büyük bir probleminin çözümü yanında ilçemize gelebilecek yatırımcılarında önü açılacak.

2022/09/2022-09-16-16-45-05.jpg 2022/09/2022-09-16-16-45-08.jpg 2022/09/2022-09-16-16-45-11.jpg
Bu haber 1948 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Turkelili
  1 hafta önce
  30 seneden beri bu ilcedeyim değişen hiç birşey yok hep eskinin yenisi kimse kimseyi kandırmasın icrata bakalım sonra yaptık diyelim ha bir porejeyi hayata geçirmeden şu tarihte bitecek bu tarihte bitecek demeyelim sonra mahcup olunuyor hayırlı isler
 • Turkeli_57
  1 hafta önce
  Egilen direge, kopan tele trafo merkezi ne yapsin...kurulacak merkezide besleyecek hat olmasi lazim. Sorunun basindan degilde sonundan is goruyorsunuz sonra akibeti kotu olunca 3 maymunu oynaniyor..
 • Ee
  1 hafta önce
  Personelin çoğu çalışmadan maaş alıyor Bunu yazın
 • Sinoplu
  1 hafta önce
  İNŞALLAH bu projede CAN SUYUNA benzemez ADI VAR KENDİSİ YOK SULARIMIZ SAPSARI KUM İCİNDE KALDIRIM TAŞLARI BİRİ AŞAGDA BİRİ YUKARDA DÜZGÜN YÜRÜNMUYOR AMA KİME SÖYLEYECEKSİN MUATAP YOK ....AMA PROJELER HAVADA UCUŞUYOR GÖRÜNTÜDE HİCBİRŞEY YOK
 • .
  1 hafta önce
  Keşke Dilek olaydı da hiç akmasaydı dimi. Bu ilçe daha bi sene önce sel felaketi yaşamasına rağmen su konusunda gayet iyi. Not: Barakalar yıkılsın liman millete açılsın
 • Abbas
  1 hafta önce
  Teknik personel sadece Mehmet beyden oluşuyor sanırım. Çünkü her yapılan projede sadece kendisini görüyoruz. Keşke diğer personeller de dahil olsalar projelere.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Taciz suçlamasıyla yargılanan müdür yardımcısına 9 yıl 4 ay ceza
Taciz suçlamasıyla yargılanan müdür yardımcısına 9 yıl 4 ay...
Üç mahalle daha ilçe merkezine bağlanmak istiyor
Üç mahalle daha ilçe merkezine bağlanmak istiyor