Reklam
DSP Türkeli İlçe Başkanlığı yeniden teşkilatlandı

DSP Türkeli İlçe Başkanlığı yeniden teşkilatlandı

Demokratik Sol Parti (DSP) Türkeli İlçe Başkanı Recep Keser’in vefatı nedeniyle boşalan İlçe Başkanlığı makamına atanan Sinan Keser, yeni yönetimini belirledi.

DSP Türkeli İlçe Başkanlığı yeniden teşkilatlandı
25 Nisan 2022 - 10:13 - Güncelleme: 25 Nisan 2022 - 10:18
Reklam

Demokratik Sol Parti (DSP) Türkeli İlçe Başkanlığına atanan Sinan Keser, yaptığı açıklamada, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılına bir kala, ülkedeki demokrasinin geldiği noktanın demokratik solcuları tedirgin ettiğini belirterek şunları söyledi; “Rahmetli Bülent Ecevit’in yolunda, Atatürk ilkelerine bağlı olarak sürdürdüğümüz mücadelemizde, ülkeyi refaha erdirmek en büyük ilkemizdir.

Gerek genel merkezimiz, gerekse il başkanlıklarımız ve biz ilçe başkanları olarak, fırsat bulduğumuz platformlarda politikalarımızı anlatmak için yoğun çaba gösteriyoruz.
‘Ne Ezen, Ne Ezilen, Hakça Bir Düzen’ sloganı ile çıktığımız bu yolda, ülkemizde yaşayan her bireyin eşit olması için çalışıyoruz.

Önümüzdeki seçimlerde DSP olarak yapmak istediklerimizi, projelerimizi siz halkımıza basın, sosyal medya ve esnaf ziyaretlerimiz ile anlatarak sizin desteğiniz için çalışacağız. Çıktığımız bu yolda tek amacımız, ülkemizde yaşayan insanları ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan rahat bir standarda ulaştırmak olacaktır. Saygı ve sevgilerimle.”

Keser’in yeni yönetimi şu şekilde oluştu;

Yönetim Kurulu Asil; Turgut Yüksel, Mustafa Özcan, Soner Şentürk, Kazım Karadeniz, Fatih Sönmez, Muhammet Çetin. Yönetim Kurulu Yedek; Ömer Aydın, Ferdi Özkaya, İmdat Yıldırım, Yusuf Kaya.

Bu haber 1750 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • a yavuz
  2 ay önce
  Türkeli mize gerekli idi hayirli olsun.
 • Sosyal demokrat
  2 ay önce
  Helal olsun Sinan başkana, ilçemizde yakın zamanda açılışı yapılan bazı sosyal medya partileri yönetimini bile açıklayamadılar. Anca laf yetiştiriyorlar. Başarıların devamını dilerim Sinan başkan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'ye yeni bir mahalle katılıyor
Türkeli'ye yeni bir mahalle katılıyor
Sıcak gelişme... Sinop ve çevresinde önlemler artırıldı
Sıcak gelişme... Sinop ve çevresinde önlemler artırıldı