Reklam
İl Özel İdaresi, asfalt sezonunu başlattı

İl Özel İdaresi, asfalt sezonunu başlattı

Sinop İl Özel İdaresi ekipleri 2022 yılı asfalt sezonun ilk asfaltını Gerze Boyalıca-Tokuşlar Köyleri grup yolunda (10 Km) uygulamaya başladı.

İl Özel İdaresi, asfalt sezonunu başlattı
30 Temmuz 2022 - 11:39
Reklam

“Daha güvenli ve konforlu ulaşım” anlayışıyla çalışmalarına devam eden İl Özel İdaresi ekipleri, 2022 yaz programı kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Merkez ve ilçelerine bağlı kırsal kesimlerdeki tüm yerleşim birimlerinin yol yapım ve onarım çalışmalarının yapılacağı 2022 yılı asfalt sezonu başladı.

NİHAİ HEDEFİMİZ GÜVENLİ VE KONFORLU ULAŞIM AĞI OLUŞTURMAK

Ekiplerin ihtiyaç duyulan tüm güzergâhlarda çalışmalarını başarıyla sürdürdüğünü ifade eden Genel Sekreter Çınkıl, “Malzemeli bakım, stabilize ve tasfiye yol yapımı olarak başladığımız yaz programlarımıza devam ederken, diğer yandan da sathi kaplama asfalt uygulamamıza başladık. Tüm bu çalışmalarda nihai hedefimiz daha güvenli ve konforlu ulaşım ağı oluşturmak. Ekiplerimizin özverili çalışmaları, malzeme üretim ve araç kapasitemizle başarılı bir sezona daha imza atıyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yoğun geçen kış şartları ve kullanımdan dolayı deforme olan, bozulan, hasar gören yollarda altyapı, bakım, onarım, iyileştirme ve düzenleme çalışmalarına devam eden Özel İdaresi ekipleri, merkez ve ilçe köylerinde başlattığı yoğun mesaisini hız kesmeden sürdürüyor.

GENEL SEKRETER YAHYA ÇINKIL ÇALIŞMALARIN HER AŞAMASINI YERİNDE İNCELEDİ

Sürdürülen çalışmaları yerinde takip eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl, Gerze ilçesine bağlı Boyalıca-Tokuşlar Köyleri grup yolunda (10 Km) devam eden sathi kaplama çalışmalarını da bizzat sahada kontrol etti.

İl Özel İdaresi tarafından yapılan tüm çalışmalara verdikleri katkı ve destekler için yetkililere teşekkür eden Genel Sekreter Yahya Çınkıl, “Valimiz Sayın Erol Karaömeroğlu başta olmak üzere, Milletvekilimiz Nazım Maviş’e, İlçe Kaymakamlarımıza, Meclis Başkanımız ve tüm meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu süreçte mesai mefhumu gözetmeden, üstün bir gayretle çalışan, sıcak havaya rağmen aralıksız görev yapan makine ikmal ve bakımevlerimizde, asfaltlama ve yama ekiplerimizde bulunan tüm mesai arkadaşlarıma da yürekten şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

2022/07/2022-07-30-11-41-42.jpg 2022/07/2022-07-30-11-41-46.jpg 2022/07/2022-07-30-11-41-48.jpg 2022/07/2022-07-30-11-41-52.jpg 2022/07/2022-07-30-11-41-57.jpg
Bu haber 1139 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Murat
  1 hafta önce
  İnşallah kisgelmeden Türkeli akcabuk direkli gurup yolunuda yetkililer sanırım unutmazlar
 • Ceyhan
  1 hafta önce
  Birazda türkeli baksanız yollar kötü köprüler yok
 • Mühendis
  1 hafta önce
  Bütün yatırım gerze boyabat alıyor. Köyümüze katırla gidicez yakında. Gelçi bizim siyasilerin biniceği eşşek çok bizde.
 • Halk ve köylü
  1 hafta önce
  Allah canlarını sağ etsin 2 adet encümenimiz var sinopa toplantılara gidip gidip geliyorlar sanırım sinop ne verirse ona razılar isteme alma koparmak yok kaderde ne varsa onu yaşıyoruz eskileri mumla aratıyorlar kıymetlerini öğrettiler sağırdı falan ama istediğini alır koparırdı en azından sussun diye verirlerdi gene verirlerdi yırtık lazım sağır kör lazım bize. Süslü kravatlı vekilin altına sosyal medyada beğenip cuma mesajından başka bişey yayınlayan değil
 • Abbas
  1 hafta önce
  Adam gibi adamdı sagirdi ama halk in sesini duyardı makama karşı sagirdi diyeceksin
 • Vatandaş
  1 hafta önce
  Türkeliye Palaz malzemeye de razıyız buna bile muhtaç bıraktınız türkeliyi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de konkasör ile malzeme üretimine başlandı
Türkeli'de konkasör ile malzeme üretimine başlandı
Temmuz'da Sinop'ta 4 bin 986 kişiye trafik cezası uygulandı
Temmuz'da Sinop'ta 4 bin 986 kişiye trafik cezası uygulandı