2009 yılından bu yana Türkeli Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde görev yapıp, son 5 yıldır Fen İşleri Müdürlüğü biriminde Park, Bahçe ve İnşaat bölümünde ustabaşı olarak görev yapan Şuayip Özcan, Güzelyurt Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.15 yıldır belediyenin farklı birimlerinde edinmiş olduğum bilgi ve tecrübelerini mahallesine yansıtmak istediğini ifade eden Muhtar Adayı Şuayip Özcan, “Birçok projelerimizden biri olan Hizmetevi Projesi ile mahallemizde özellikle yaz aylarında düğün, nişan, kına gibi özel günlerde mahallemizin ihtiyaçları doğrultusunda vatandaşlarımızın masa, sandalye, branda, yemek hazırlama bölümü ve ayrıca cenaze evleri için taziye çadırı gibi eksikleri tespit ettik. Vatandaşlarımız cami cami, köy köy gezip ihtiyaç malzemeleri toplama derdine düşüyor. Biz bunu, görevi devraldığımız takdirde Güzelyurt Mahallesi Hizmetevi Projesi adı altında çözüme kavuşturacağız. Dün yanınızda biz vardık, bugün de biz varız, yarın da biz olacağız.” diye konuştu.“15 yıllık kamu tecrübesiyle Güzelyurt Mahallesi’nin sorunlarını çözmek için muhtarlığa talibim.” diyen Özcan, diğer projelerini de önümüzdeki günlerde Güzelyurt Mahallesi sakinleriyle paylaşacağını duyurdu.
Gündem
Yayınlanma: 23 Aralık 2023 - 10:27
İlk projesini açıklayarak aday oldu
Gündem
23 Aralık 2023 - 10:27
Türkeli Belediyesi’nde görev yapan Şuayip Özcan, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Güzelyurt Mahallesinden Muhtar adaylığını açıkladı.
Bu haber 3327 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir
Belediye başkanlığına aday olacakmış gibi açıklama yapmışsın, muhtar adaylığını açıklamışsın, neyin projesinden bahsediyorsun, senin işin seçimlerde millete oy pusulası dağıtmak olacak, fazla hayale kapılma, ama tabi muhtarlığın artı yönlerini hesaplarsak ideval bir iş, akşam akşam güldürdün beni, allah ömrünü uzun etsin.
Mevcut muhtar ve adaylardan daha faydalı olacaktır Atılgan cesur ve tecrübeli Hayırlı olsun dostum yolun açık olsun
Çok değerli bir kişi kendisi başarili olacağina inaniyorum
maaşa değil işe talip, hizmet aşkı ile yanıp tutuşan bir kardeşimiz, hayırlı olsun şuayip
Hayırlı uğurlu olsun inşallah yolun açık olsun dayı başarılar dilerim
Yıllardır tanırım açık ve net diyeyim kişiliği köyü şuyu büyü hiç onemli değil Son Halil dilek başkanlığı zamanında çok iş yaptı özellikle eğitim camiası adına ne zaman arasak hemen çözüm buldu bu dönem ilk başta eline süpürge verildi sonra geri alındı usta başı yapıldı ama süpürgeyi de adam gibi kullandı adaylık konusunda yanlış yapti belediyeye direk müdür olmasi lazım çünkü iş bitiriyor milletin içinde geziyor ve girişken köşede bekleyeyim demiyor. Neyse suyaip abimize başarılar dileriz isallah yolu da bahtida açık olur...saygılarımızla
Hayırlı uğurlu olsun DAYIM
İnşallah olursun dayı Allah yolunu bahtını açık eylesin
Tebrik ediyorum şuayip kardeşimizi.başarılar diliyorum.Gençlerin artik Türkelinde siyaset yapması ve bir yerlerde söz sahibi olması gerekiyor.İlçeyi düşünen ilçe için faydalı olacak gençlerin artık her yerde olması taraftarıyım.Artık ilçemizi gençlerin yönetmesini istiyor ve gençleri teşvik için herkesin yardımcı olması gerektiğini düşünüyorum.Şuayip kardeşimizde bilgi birikim ve gençliğinin verdiği özgüvenle başarılı olacağı kanaatindeyim.Ayrıca cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.
İş yapmaya çalışır imkanlar dahilinde
Halkın içinden biri,teminatların mahalle sakinlerinin yüzünü güldürdü şimdiden yapacağından eminiz.
Kardeşim tebrik ederim hayırlı olsun Allah utandırmasın inşallah projen süper
Eksiklikler çok doğru. Valla güzel bir noktaya parmak bastı. Şuan ki muhtardan çok daha başarılı olacağını düşünüyorum.
Şimdiden hayırlı olsun diyelim, bilgili tecrübe ile bu görevde yürüyeceğnden hiç şüpemiz yok yola devam .
İl ve ilçe merkezlerindeki mahalle muhtarının boşa devlet gideri olarak değerlendiriyorum ilçe merkezindeki muhtarların hangi vatandaşın sorununu çözüme kavuşturmuş köydekiler eyvallah gerekli lakin merkezlerden artık muhtarlıkların kaldırılması gerekiyor