14 Mayıs Genel Seçimlerinde İYİ Parti’den Sinop Milletvekili aday adaylıklarını açıklayan Yılmaz Şanlan ile Türkeli Güzelkentli iş insanı Baki Taşkıran, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte gazetemize ziyarette bulundu. Şanlan ve Taşkıran, gazetemiz imtiyaz sahibi Yunus Celal Araz ile bir süre gündemdeki gelişmeler üzerine sohbet etti.Gazetemiz imtiyaz sahibi Yunus Celal Araz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, aday adaylarına başarılar diledi.Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
Politika
Yayınlanma: 30 Mart 2023 - 14:59
Güncelleme: 30 Mart 2023 - 21:15
İYİ Parti'den gazetemize ziyaret
Politika
30 Mart 2023 - 14:59
Güncelleme: 30 Mart 2023 - 21:15
İYİ Parti Sinop Milletvekili aday adayları Yılmaz Şanlan ve Baki Taşkıran, gazetemizi ziyaret etti.
Bu haber 28963 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir
gazetemize şeytan girmiş orayı iyice okut yıkat
Seytana oy verecek olanlar. Oyu şeytanlardan istesinler sizden niye oy istiyorlar.Şeytana oy verenlere niye size oy veremem demedin.?