Reklam
İYİ Partili Şanlan bölge koordinatörü oldu

İYİ Partili Şanlan bölge koordinatörü oldu

İYİ Partili Yılmaz Şanlan, Yerel Yönetimler Batı Karadeniz Bölge Koordinatörü olarak görevlendirildi.

İYİ Partili Şanlan bölge koordinatörü oldu
15 Ağustos 2023 - 09:25
Reklam

14 Mayıs 2023 genel seçimlerinde İYİ Parti'den Sinop milletvekili adayı olan eski Sinop il başkanı Yılmaz Şanlan'a genel merkez tarafından Sinop, Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak illerini kapsayan Batı Karadeniz Bölge Koordinatörlüğü görevi verildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yılmaz Şanlan; "İYİ Parti, 31 Mart 2024 seçimlerine damga vuracaktır. Memleketin tüm il, ilçe ve beldelerinde çıkaracağımız adaylarla partimizi Türkiye siyasetinin baş aktörü yapmak için çalışmalarımıza başlamış ve bunu gerçekleştirecek aday adaylarını değerlendirmek için Yerel Yönetimler Başkanlığımız yeni bir yapılanmaya gitmiştir. İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Burak Akburak’ın önerisi, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in olurlarıyla Yerel Yönetimler Batı Karadeniz Bölge (10. Bölge) Koordinatörü olarak görevlendirildim.

Başta ilimiz ve ilçelerimiz olmak üzere, Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak illerimiz ve ilçelerimizde yerel seçim sürecinin en iyi şekilde geçmesi, Belediye Başkan adaylarımızın, Belediye meclis üyelerimizin ve il genel meclisi üyelerimizin tesbiti ve partimizin bölgede başarısı için bölgedeki teşkilatlarımız ile birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştireceğiz. Mensubuyetinden şeref duyduğumuz büyük Türk milletine, kadim Türk devletine ve yaşadığımız şehre siyaseten hizmet etme arzusundan ve mücadelesinden bir milim sapmadan mücade etmeye devam edeceğiz" dedi. 

Bu haber 1099 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı
Türkeli'de otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı
Ev Almak İçin En İdeal Şehirler
Ev Almak İçin En İdeal Şehirler