Türkeli’nin Yusuflu köyü sakinlerinden Kadir Özdemir, yaptığı açıklamada şunları söyledi:“Değerli dostlarım. Bilindiği üzere, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Yusuflu Köyü Muhtar Adaylığımı açıklamıştım.Gelişen olaylar neticesinde genç, dinamik ve daha başarılı olacağına inandığım, köyün sorunlarına hakim Yıldıray Sarı’yı muhtar adayı olmak istediğini tarafıma bildirdi.Ben de hakkımdan feragat ederek, kendisine hayırlı olmasını diledim. Birlik ve beraberlik içinde bu işin köyümüze de hayırlı olmasını dileyerek, seçim çalışmalarını Yıldıray Sarı etrafında birleşerek devam etme kararımı siz değerli köy seçmenlerimize ilan eder, halisane duygularla saygı ve sevgilerimi sunarım. Emanetiniz emin ellerde.” dedi.
Gündem
Yayınlanma: 09 Mart 2024 - 16:24
Kadir Özdemir, Muhtar Adaylığından çekildiğini açıkladı
Gündem
09 Mart 2024 - 16:24
Geçtiğimiz günlerde Türkeli’nin Yusuflu köyünden Muhtar Adaylığını açıklayan Kadir Özdemir, Muhtar Adaylığından çekildiğini duyurdu.
Bu haber 1878 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir
Yusuflu köyünde muhtarlık Türkiyede en eycanlı seçim olacak.... Türkiyede gözler Yusufluda olacak.... Ulusal ve yerli basın bu Muhtarlık seçimi çok önemsiyor...... Biliyorsunuz ki Yusuf köyü muhtarı bu yörede eyalet muhtarı olarak geçer ... Türkeli ilçemizin köylerinde yusuflu Köyü kadar yüksek geliri olan başka bir köy yok... Biliyor muydunuz bilmem..!!! Türkeli ilçede yusuflu Köyüne ait 2 tane büyük dükkan olduğunu biliyor muydunuz???? Yani sizin anlayacağınız rant büyük.... Yusuflu Köyü'nün seçimi Bunun için çok çok çok önemli Şimdi daha iyi anladınız mı???? Evet şimdi seçimi ulusal ve yerel basın takip ediyor gözler yusuflu köyünde... Bir diğer konu biliyorsunuz 3 muhtar adayı geri çekildi.... Şimdi anladınız mı neden geri çekildi!! Yusuflu Köyü'nün seçimi İstanbul Ankara kadar önemli...!
Vay memleketin haline ..... Ne günlere kaldık..... Muhtarlık ..... Köyümüz..... Yazık çok yazık.....