Reklam
Maviş, yeniden aday adayı

Maviş, yeniden aday adayı

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, 14 Mayıs’ta yapılacak Milletvekilliği Genel Seçimleri için Sinop’tan aday adaylık müracaatında bulunacak.

Maviş, yeniden aday adayı
15 Mart 2023 - 12:29 - Güncelleme: 16 Mart 2023 - 00:02
Reklam

Maviş’in, 16 Mart Perşembe günü 10:30 ‘da Sinop İl Başkanlığına gelerek aday adaylığı başvurusunu yapacağı öğrenildi.

26 ve 27. Dönemlerde Sinop’tan birinci sıra milletvekili adayı gösterilen ve TBMM’de iki dönem boyunca Sinop’u temsil eden Maviş, AK Parti Genel Merkezinde de MKYK Yedek Üyeliği, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı ve İl Teşkilat Koordinatörlüğü gibi önemli görevlerde bulundu. 

Maviş, halen AK Parti Genel Merkezinde Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un yardımcılığı görevini yürütüyor. Bununla birlikte Samsun ve Kastamonu illerinin koordinatörlüğünü de sürdürüyor.  

HEDEFİMİZ SİNOP’U MARKA ŞEHİR YAPMAK OLDU.

Maviş, aday adaylığına ilişkin ilk değerlendirmesinde, 01 Kasım 2015 tarihinden itibaren yürüttüğü milletvekilliği görevi boyunca, temel hedefinin Sinop’u marka şehir yapmak olduğunu belirtti.

BİR DÖNEM DAHA HİZMETE TALİBİM

Sinop ve ilçelerini birçok projeyle buluşturmanın yanı sıra, Sinopluların taleplerinin karşılanması için de büyük bir çaba ortaya koyduğunu belirten Maviş, “Milletimizin takdiriyle, onları temsil etmek üzere 2 dönemdir milletvekilliği görevini büyük bir onurla yürütüyorum. Bu süre içinde bütün hassasiyetimiz milletimizin emaneti olan bu makama halel getirmemek, bize temsil yetkisi veren hemşerilerimize mahcup olmamak oldu. Bu anlamda Rabbime bu aziz millete hizmet etme görevini bizlere bahşettiği için sonsuz şükürler ediyorum. Şimdi milletimizin güven ve teveccühü, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile genel merkezimizin takdirleriyle 28. Dönemde de yeniden Sinop Milletvekilliği için aday adaylık müracaatında bulunacağım. Yine aynı şevk ve heyecan ile aynı inanç ve hassasiyetle Sinop’a ve Sinoplulara hizmetkar olmaya talibim. Bu duygularla Türkiye Yüzyılı vizyonumuz için önemli bir dönüm noktası olan 14 Mayıs 2023 seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, bu bayrak yarışında sorumluluk alan tüm aday adayı kardeşlerime başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 834 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • altay
  8 ay önce
  hep sinop.a yönelmeyin birazda istanbul ankara gibi büyük şehirlere yönelin...oralardada sinoplu çok...
 • Bir yolcu
  8 ay önce
  Mavise oy yok.yollar ayni. Hastane yok. Bi arpa boyu yol katetmedi. TÜRKELİ ye cok gidip gelmesine ragmen her yer ilk gunki gibi ayni. Genc dinamik hizmet ehli adaylar istiyoruz artik.
 • .
  8 ay önce
  Veysel Şahin de aday olmak için Sinop ile temas içerisindeymiş. Ak Parti 2. milletvekilini çıkaramaz Sinop' tan. Hele hele Türkeli' den bir adayla asla çıkaramaz. Veysel Şahin belediye başkanlığını bırakıp milletvekili adaylığı peşinde koşarsa belediye başkanlığı da sallantıya girer. Son gelişmeleri merak ediyorum.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı