Reklam
Nazım Maviş, aday adaylığı başvurusunu yaptı

Nazım Maviş, aday adaylığı başvurusunu yaptı

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, tekrar milletvekili olmak için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Nazım Maviş, aday adaylığı başvurusunu yaptı
18 Mart 2023 - 18:29
Reklam
Reklam

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, AK Parti Sinop İl Başkanlığına gelerek önemli açıklamalarda bulundu.

Burada açıklama yapan Maviş, ”Biz hakikaten ülke olarak zor günler geçiriyoruz. Ağır günler geçiriyoruz millet olarak ama bu zor günlerin üstesinden birlik ve beraberlik içerisinde geleceğimizden hiç kuşku duymuyoruz. Bütün bu zorlukların üstesinden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğiyle ve AK Parti kadrolarının özverili çalışmaları ile bütün bu zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Tabi seçim süreci de yaşadığımız bu büyük afetin yaralarının sarıldığı bugünlere denk geldik. Adaylık başvuruları da bugünlere denk geldi. Dolayısıyla Genel Merkezimiz de, İl Başkanlığımız da bu hassasiyeti dikkat ederek adaylık süreçleri ile ilgili prosedürleri burada yürüttü. Bugün 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi andığımız bir günde Cenab-ı Hak öyle tevafuk ettirdi. Böyle bir günde bugün burada adaylık başvurumuzu yürütüyoruz. Ben neredeyse bütün konuşmalarımda her zaman bir şeyi vurguladım. Biz bu toprakları vatan olarak bizlere emanet edenlerin emanetini aldık ve bizden sonrakilere bu emaneti bize bırakanların bıraktığı temizlikte  bırakmak için gece gündüz çalışacağız demiştik. Sadece Çanakkale’de 250 bin tane şehit verdik. Sırf üzerinde yaşadığımız bu toprak parçası vatan olsun diye.” dedi.

Açıklamalarına şu şekilde devam eden Maviş; “Buradan ilçe başkanlarım ve belediye başkanlarıma söylüyorum. Önümüzde Ramazan var. İl başkanımız gerekli talimatları verdi. Durmayacağız. Ramazan ayını çok iyi değerlendireceğiz. Ramazan’dan sonraki günleri de çok iyi değerlendireceğiz ama Ramazan ayını çok iyi değerlendireceğiz. Kadın kollarımız ve gençlik kollarımız çok güzel çalışıyor. Biz hiç durmayacağız. Ben ilk adaylığımda eğer olur da yorgunluktan yere yığılırsam kaldıracaksınız bir bardak su vereceksiniz ve çalışmaya devam edeceğim demiştim. Her birimiz bu şuurla çalışacağız. Çünkü milletin düşmanı çok. Çünkü bu ülkenin düşmanı çok.” İfadelerine yer verdi.

Maviş, açıklamalarının ardından aday adayı başvurusunu yaptı.

Bu haber 302 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Türkelili
    5 gün önce
    Sinop’tan Türkeline gelirken uyumamaya gayret ğösterin sayın vekilim çünkü gerçekleri yol durumlarını felan görürsünüz Allah göstermesin .Birde sinop Boyabat’tan ibaret değil bunu not edin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de ramazan pidesi fiyatları
Türkeli'de ramazan pidesi fiyatları
Türkeli'de vatandaşlara 6 bin fidan dağıtıldı
Türkeli'de vatandaşlara 6 bin fidan dağıtıldı