Reklam
Öztürk, Güzelkent köyü muhtar adaylığını açıkladı

Öztürk, Güzelkent köyü muhtar adaylığını açıkladı

2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Güzelkent Köyü Muhtar adaylığını açıklayan Gültekin Öztürk, “Muhtarlığın ekmek kapısı değil, hizmet kapısı olduğunu göstermek için, vatandaşlarımızın yoğun talepleri üzerine köyüm için adayım” dedi.

16 Eylül 2023 - 17:32 - Güncelleme: 19 Eylül 2023 - 23:23
Reklam

Güzelkent Köyü Muhtar adayı Gültekin Öztürk, yaptığı açıklamada, muhtarlığın makam ve mevkiden öte, vatandaşların her derdine koşan, köyünü güzelleştirmek ve eksikliklerini gidermek için cansiperane çalışılan bir hizmet makamı olduğunu söyledi.

Öztürk, “Malumunuz üzere, Güzelkent köyümüzde 2014 Mart ayı yerel seçimlerinde aday olarak, halkımızın teveccühleri ile muhtar seçildim. Muhtarlık mazbatasını aldığım günden, 2016 yılına kadarki iki yıllık süreçte Güzelkent’imiz, yıllarca belediye döneminde bakanlıklardan milyonlarca destek almasına rağmen bir türlü göremediği hizmeti, iki yıllık muhtarlık yaptığım dönemde hak ettiği şekilde gördü. Çünkü biz işimizi severek yaptık. Muhtarlığı ekmek kapısı olarak değil, hizmet kapısı olarak gördük.

“10 dev proje ile geliyoruz”

Köyümüz beldelik statüsünü kaybetse de, Güzelkent’imizi turizm merkezi haline getirmek için, yalansız, menfaatsiz, sadece memleket sevdamız için muhtar adayı oldum. Amacım memleketime güzel hizmetler kazandırmak. Bu sebeple ‘Yalansız ve Menfaatsiz Sadece Memleket Sevdası İçin Adayım’ sloganı ile bu yola çıktık. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. 10 dev proje ile Güzelkent’imizi layık olduğu yere getirmek için geliyoruz. Bu 10 dev projeyi önümüzdeki dönemlerde peyderpey açıklayacağız. Halkımızın içi rahat olsun. Güzelkent’imiz için güzel ve sevinçli günler yakındır.” ifadelerini kullandı.

Gültekin Öztürk’ün Özgeçmişi:

1971 Türkeli doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Helaldı İlköğretim Okulu’nda, Lise öğrenimini Gökçeada Lisesi’nde tamamladı. 1988-1991 yılları arası Güzelkent’te ticaret işi ile uğraştı. 1992 yılında Fransa’da çalışmaya başlayan Öztürk, 15 yıldır kendine ait şirkette yöneticilik yapıyor.

Bu haber 1853 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Helaldılı
  1 hafta önce
  Al birini vur ötekine
 • Yalıdan
  1 hafta önce
  Seni görevden niye aldılardı
 • Veteriner
  4 gün önce
  Böyle sorular sorma alerjisi var kaşıntısı tutar...
 • Sinek viziltisi
  1 hafta önce
  Köy muhtarligi bu. Yani fasa fiso bir olay.
 • Berber .u.ö
  1 hafta önce
  Helaldiyı zamanında yaptığı gibi gene canlandıracak tek isim başarilar
 • Herşeyi bilen
  1 hafta önce
  Hayırlısı olsun, Güzelkent için değil senin için. Sen zaten yaptın yapacağını, kıymet bilmediler, yaptıklarını heba ettiler.
 • Herşeyi bilmeyen
  1 hafta önce
  Helaldıya jetsky getirdi helal olsun sahilde kıyıdan 10metre ilerde bi sağa bi sola gezip bize jetsky e nasıl binilir gösterdi
 • Helaldulu
  1 hafta önce
  Güzelkentin kaderini belirleyecek seçim yaklaşıyor ya batışa devam diyeceğiz ya da yükselişe merhaba diyeceğiz...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı
Türkeli'de otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı
Ev Almak İçin En İdeal Şehirler
Ev Almak İçin En İdeal Şehirler