Reklam
SİAD, "Çocuklar Üşümesin" kampanyası ile yürekleri...

SİAD, "Çocuklar Üşümesin" kampanyası ile yürekleri ısıttı

Sinoplu İş Adamları Derneği, sosyal sorumluluk projeleri ile yüreklere dokunmaya devam ediyor.

07 Ocak 2022 - 14:05 - Güncelleme: 07 Ocak 2022 - 14:19
Reklam

Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’nun bilgi ve olurları dahilinde Durağan Kaymakamlığı ile ortaklaşa yürütülen çalışmayla, Durağan ve köylerinde bulunan çocuklara giyecek ve kırtasiye desteğinde bulunan SİAD, gönülleri fethetti. Geçtiğimiz yıllarda da "Çocuklar Üşümesin" diyerek Sinop ve İstanbul'da 1000'den fazla çocuğa bot ve mont desteğinde bulunan Sinoplu İş Adamları Derneği, bu yılda Durağan'daki çocuklara ulaştı.

Konu ile ilgili konuşan SİAD Genel Başkanı Turgay Öztürk, başta Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu olmak üzere Durağan Kaymakamlığına, ayrıca Durağan’lı Nazan Akkaya’ya, Durağan’lı Emin Adıgüzel’e, ayrıca çocuklar üşümesin kampanyasının Heyet Başkanlığını yapan Genel Başkan yardımcısı Hamit Öztürk’e heyette bulunan SİAD Genel Sekreteri Ünal Demirbozan’a, Genel Başkan Yardımcıları Orhan Baş’a, Nevzat Güldür’e, Ramazan Küçük’e, Sinop SİAD Şube Başkanı Ruhi Turan’a, Abdullah Şirin’e ve bu kampanyaya destek veren bütün SİAD Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Sinoplunun olduğu yerde, SİAD olarak olmaya devam edeceklerini belirten Genel Başkan Turgay Öztürk, Sinop ve Sinoplu için önemli projeler yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

Kaynak: Haber 57
Bu haber 433 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEVA Partisi İlçe Başkanı Öztürk'ten sert açıklama
DEVA Partisi İlçe Başkanı Öztürk'ten sert açıklama
MHP İl Başkanlığına flaş atama
MHP İl Başkanlığına flaş atama