Reklam
Sinop’ta il müdüründen hastaneye gece baskını

Sinop'ta il müdüründen hastaneye gece baskını

Sinop İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu, Sinop Atatürk Devlet Hastanesine gece saatlerinde baskın niteliğinde ziyaret gerçekleştirdi.

Sinop'ta il müdüründen hastaneye gece baskını
19 Eylül 2023 - 23:19
Reklam

Sinop İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu, Sinop Atatürk Devlet Hastanesine aniden giderek başhekim ve yardımcıları, müdür ve yardımcıları başta olmak üzere servis sorumlularını evlerinden çağırarak toplantı salonunda bir araya getirdi. Mollahüseyinoğlu, hastanenin hizmetlerinden memnun olmadığını belirterek herkesin kendisine çeki düzen vermesini istedi.

SAMSUN’A NİÇİN SEVK YAPIYORUZ ?

Müdür Mollahüseyinoğlu; ”Sinop’tan Samsun’a niçin hasta sevk ediliyor, bunun çalışmasını yaptınız mı? Yani hastanın sevk edilişinin sebebi nedir? Bunların istatistik bilgilerini yaptınız mı?“ diyerek, hastane yönetimine uyadrılarda bulundu.

BELEDİYE DE 45 BİZDE 170 TEMİZLİKÇİ VAR

Sağlık İl Müdürü Uzman Doktor Hasan Mollahüseyinoğlu “Sinop Belediyesinin 45 temizlik işçisi var koca şehrin temizliğini yapıyor bizde 170 personel var hastane pislikten geçilmiyor” diyerek tepkisini dile getiren il müdürü, problemlerin bir an önce giderilmesi talimatını verdi.

YAPAMIYORUM DİYEN BIRAKSIN

Bu zamana kadar hoş görülü olduğunu fakat bundan sonra çalışmayan personeli için gerekli işlemin yapılacağını dile getiren Mollahüseyinoğlu “Vatandaş bizden hizmet bekliyor. Sinop Atatürk Devlet Hastanesinin adına yakışır hale getirilmesi gerekiyor. El birliği içinde vatandaşımızın memnuniyetini yüksek tutmalıyız. Bu nedenle yapamıyorum diyen bıraksın“ ifadelerini kullandı. Mollahüseyinoğlu, bundan böyle hastane konusunda vatandaşlardan şikayet duymak istemediklerini sözlerine ekledi. 

Kaynak: Vitrin Haber
Bu haber 3304 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 9 Yorum
 • Erdem Öztürk
  1 ay önce
  Gece baskını nedir? Kumarhane mi orası. Gündüz gitse daha iyi çünkü daha kalabalık. Gece ortam sakin olur. Bir de çok mu uzakta ki baskın yapıyor, ara ara uğrasalar kontrol etseler yeterli. Biz de hemen o çok iyi yapmış bravo müdür falan filan. Sinop burası ucu başı yürüme mesafesinde.
 • Mustafa özcan
  2 ay önce
  Helal olsun müdürüm yıllardır bu hastane böyle peşini bırakma müdürüm
 • Oktay
  2 ay önce
  Çok güzel olmuş 2015 te Rahmetli annem kalmıştı pislik içerisinde bir yerdi.Hemşireler tabiri caizse burnundan kıl aldırmıyor insanları azarlıyorlardı.Tuvaletler affınıza sığınarak yazıyorum b.k içerisinde idi Günlerce refakatçi olarak bekleyen birisi için ne işkence halini alıyor çünkü banyo imkanı nı bırakın doğru düzgün tuvalet bile yoktu Hasta yakınları canından bezmiş bize bakmazlar diye kimseye bir şey diyemiyorlar. Bu teftiş güzel olmuş inşaAllah devamı gelir göstermelik kalmaz
 • yarna
  2 ay önce
  tebrikler. her il ve ilçede olması gereken ve yapılması gereken bir uygulama. Özellikle habersiz olması çok yerinde olmuş.
 • ,,,,,
  2 ay önce
  Çok güzel bir uyarı Türkeli de oturuyorum hastane işim olunca Kastamonu ya gidiyorum aslaa Sinop'ta ki hastaneye gitmiyorum gerçekten pis
 • ...
  2 ay önce
  Doktorların randevu sistemlerinede el atılsın lütfen çoğu doktor keyfi randevu almıyor vatandaş aylarca sıra bekliyor randevular açılsın diye
 • Vatandaş
  2 ay önce
  Allah razı olsun müdür beyden sinop hastanesi Türkiyenin şuan en zor işlem yapılan hastanesi
 • Gurbetçiler 57
  2 ay önce
  Helal olsun işte böyle denetlenecek kurumlar
 • ....
  2 ay önce
  Sayın müdürüm bazı bölümlere Allah rızası için randevü almak için siz 182 veya internetten müracaat.edkn alabiliyormusunuz .turkeliden gelsek erken sıra.almak için ya.alamaz isek bi düşünün bazı bölümler zaten randevusu bakmıyor Allah için bir gorevliyi oturtun tlf veya int.rastgele bölümleri yoklayın.sevaptir.Bazi dr.lar özellikle iş yavaşlatıp hastaneyi ve hükumeti zor durumda bırakmak için bu hareketi yaptıkları zannina kapılmak istemiyoruz
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı