İlçemiz Güzelyurt Mahallesi Derviş Sokak sakinleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da Derviş Sokağı’nda düzenlenen iftar yemeğinde buluştular.Düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Halil Dilek Özcan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Davut Günay ve sokak sakinleri katıldı. Düzenlenmiş olduğu iftar yemeği hakkında konuşan Belediye Başkanı Halil Dilek Özcan, birlik ve beraberliğin pekiştiği ve her yıl Derviş Sokağı sakinlerinin düzenlemiş olduğu bu güzel iftar yemeğinin diğer mahalle, cadde ve sokaklara örnek olmasını temenni ettiklerini ve bu güzel etkinliğin her yıl devam etmesini dilediğini söyledi.
![](http://sinopcity.net/images/ssc05katovb1jwdzukbn.jpg)
![](http://sinopcity.net/images/8q75d00l88kro3dcnmea.jpg)
![](http://sinopcity.net/images/vzcvh58osuf3bhqbis7d.jpg)
![](http://sinopcity.net/images/dkl3ylzynucex4pzx.jpg)