İlçedeki Rıhtım Restoran’da düzenlenen etkinlikte, Belediye Başkanı Veysel Şahin, tüm katılımcıların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, eşi Nevin Şahin hanımefendi ile birlikte etkinliğe katılan tüm kadınlara karanfil takdim etti.Belediye Başkanı Veysel Şahin, “Toplumumuzun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısının mimarları olan kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.Yoğun katılımın yaşandığı kutlamalarda doyasıya eğlenen kadınlar, etkinlikte çekiliş heyecanı yaşadı. Düzenlenen çekilişlerde kazananlara hediyeler takdim edildi.
Gündem
Yayınlanma: 09 Mart 2022 - 14:03
Güncelleme: 16 Mart 2022 - 00:16
Türkeli Belediyesinden Kadınlar Günü etkinliği
Gündem
09 Mart 2022 - 14:03
Güncelleme: 16 Mart 2022 - 00:16
Türkeli Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle etkinlik düzenlendi.
Bu haber 1911 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir
Başkan Yardımcısı ve müdürlerine yeni oda arıyormuşsun sayın bakanım. Bu müsriflik nedir? Bu şatafatlı odaları müdürlerini mutlu etmek için mi yapıyorsun? Bir oda 200bin yazık...
8 mart eğlenip göbek atma günü değildir 8 mart 1857 de New york'taki bir fabrikada polis grevci işcilerin üstüne kapıları kitledi.ve yangından kaçmayıp hayatını kaybeden 120 Emekçi kadını anma günüdür
BARAKALAR YIKILSIN, LİMAN HALKA AÇILSIN. İÇKİ, FUHUŞ, UYUŞTURUCU SON BULSUN.
aynne katılıyorum her pislik ordan cıkıyor