Reklam
Türkeli can suyuna kavuşuyor

Türkeli can suyuna kavuşuyor

Türkeli Belediyesi tarafından, ilçe ve bölge tarihinin en büyük projelerinden biri olan İçme Suyu, Yağmur Suyu ve Kanalizasyon projeleri hayata geçiyor.

Türkeli can suyuna kavuşuyor
26 Ocak 2023 - 15:52 - Güncelleme: 28 Ocak 2023 - 19:34
Reklam

Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin'in göreve geldiği günden itibaren mesai gözetmeksizin birçok bölgede ve çok sayıda teknik ekip ile yaptığı çalışmalar neticesinde, ilçemizin içme ve kullanma suyunun miktarı ve kalitesini arttırılması, yağmur sularının ilçe dışına taşınması amacıyla yapılan çalışmalarda önemli bir aşamaya gelinmişti.

İlçe ve bölge tarihinin en büyük projelerinden biri olan, İçme Suyu, Yağmur Suyu ve Kanalizasyon projelerinin hayata geçirilebilmesi için yüklenici firma Hedef İnşaat Tic. ve San. Ltd. Şti. ile yer tahsisi yapıldı.

Söz konusu projenin yapımına en kısa sürede başlanacağı belirten Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin, yaptığı açıklamada, "Bu yapım sürecinde ilçe içinde alt yapı ve üst yapı kazı işlemleri yapılacağından, her zaman desteklerini yanında hissettiğimiz siz değerli vatandaşlarımızdan anlayış bekliyoruz.

Bu büyük projemiz tamamlandıktan sonra, vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi her haneden kesintisiz Can Suyu akacak olup, Türkeli’nin su ve altyapı sorunu tarihe karışacaktır.

Bu projemizin hayata geçirilmesinde emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sinop Valimiz Erol Karaömeroğlu’na Sinop Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş'e, İlçe Kaymakamımız Mesut Ozan Yılmaz’a, AK Parti İl Başkanımız Uğur Giresun'a, AK Parti İlçe Başkanımız Turan Yıldırım'a, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyelerimize, Başkan Yardımcılarımıza, Birim Müdürlerimize, Teknik Personelimize, işçilerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi; dualarıyla ve destekleriyle daima bizleri çalışmaya ve güzel işler yapmaya motive eden tüm halkımıza teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

2023/01/2023-01-26-15-53-54.jpg 2023/01/2023-01-26-15-53-57.jpg 2023/01/2023-01-26-15-53-59.jpg
Bu haber 1041 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Türkelili
  1 ay önce
  Bugüne kadar arpa boyu ilerleme yok. İnşallah bundan sonra olur. Seçimden önce başladı başladı başlamazsa bizi kandırmayın seçimden sonra yapılmaz bizi avutmayın.
 • TURGUT ASLAN
  1 ay önce
  İlçemize hayırlı olsun inşallah emeği geçen herkese teşekkürler
 • Coveli
  1 ay önce
  5 senedir camur içiyo milet secime yakin akilarina geldi
 • 57
  1 ay önce
  1960lardan bu yana olan su hattı , yağmur suyu gideri olmayan bir alt yapı , kanalizasyon hattını yeniledik diye yıllarca övünüp eksik ve hatalı yapan önce ki dönem başkanı ve ekibine ders niteliğin de olsun inşallah bu proje. 60 yıllık eski ve her yeri patlak su hattını baştan aşağı yenilemek , olmayan yağmur suyu giderini yapıp eksik kanalizasyon hattını tamamlamak kolay bir iş değil. Veysel Başkan ve ekibine Allah kolaylık versin. 4 yıldır böylesine büyük bir projeyi onaylatmak için uğraşıyorlar. Ekstra gölet ve depolarda yapılıp su sorunu bütünüyle çözülüyor. Bazı arkadaşlara da selam olsun yıllarca çamurlu sular ile abdest alıp duş alıyorlardı. Beyaz eşyaları sürekli çamurlu sudan bozuluyordu , Karadeniz de en çok arıtma kullanan ilçe olduk zamanında maalesef şimdi Veysel başkanı mı kötülüyorlar az ötede oynasınlar. Kimse eskileri unutmadı unutmaz da. Veysel Başkana Allah kolaylık versin
 • Gina geldi
  1 ay önce
  Cevir gazi yanmasin. Secim sonrasi can suyu gelecekti. Hangi secimden sonra demedi tabi. Yeter ya can suyunu al kendin ic. Takoz olma yeter . Git de baskasi gelsin. Parti üstü tarafsiz biri. Gerekirse israilden gelsin. Kim gelirse gelsin. Yeter ya pes be.
 • salAK secmen
  1 ay önce
  Nhahahahahamuhahahahaha 2023 Lozan bitti can suyu fiskiriyor her yerden. Bu kacinci yahu. Insanda bi utanma ilur. Insaf pes yahu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de ramazan pidesi fiyatları
Türkeli'de ramazan pidesi fiyatları
Türkeli'de vatandaşlara 6 bin fidan dağıtıldı
Türkeli'de vatandaşlara 6 bin fidan dağıtıldı