Reklam
Türkeli’de 9 saatlik su kesintisi uyarısı

Türkeli'de 9 saatlik su kesintisi uyarısı

Türkeli'de, 13 Kasım 2023 Pazartesi günü ilçe genelinde 9 saatlik su kesintisi yaşanacak.

Türkeli'de 9 saatlik su kesintisi uyarısı
12 Kasım 2023 - 11:52 - Güncelleme: 12 Kasım 2023 - 14:24
Reklam

Türkeli Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, inşaatı devam eden Türkeli kısmi kanalizasyon, yağmur suyu ve şehir şebekesi yapım işleri dolayısıyla, 13 Kasım 2023 Pazartesi günü 08.00 ile 17.00 saatleri arasında planlı su kesintisinin yaşanacağını duyurdu.

Bu haber 1065 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Eskici
  2 hafta önce
  Eskiden böyle miydi. Eskisi daha kötüydü. Eskisi hic bir sey yapmadi. Eskiden de eskiden. Secimlerden önce ölcü eskiler degildi ama. Memba suyu vaadini unutmadim. Yaza kadar memba suyu akacak musluklardan diye bakan ile birlikte mikrofanlardan yirtiniyordunuz. Gelelim 5 sene sonrasina. En ufak elestiriye hemen eskiden car curt eskiden fis fos.....cevaplar. Arkadas ! Ben sana eskiyi sormuyorum. Kendi sözünü soruyorum. Naptin ?! Eskiler is yapsaydi seni secmezdim. Sende eskiler gibi oldun. Artik seni secmicem. Partizanlara da sözüm sudur.....eskilere takila takila eski olmamaya bakin. Eskiler ölcümüz degil.
 • Ben parasız su istiyorum
  2 hafta önce
  Yeter sıktı artık sürekli sorun hani can suyu gelecekti hani musluktan su içecektik dışarıdan parayla içme suyu taşımaktan helak oldum param gidiyor o ayrı sorun
 • Olmayan bir seyi kesemezsin
  2 hafta önce
  Memba suyumuz can suyumuz eyvah eyvah beya.
 • Doğruları konuşalım
  2 hafta önce
  Yalandan yorum yapma kardeş. 6-7 Aydır İçme suyu , Yağmur suyu , kısmi kanalizasyon çalışmalarını görmüyor musun? İlçede üç ekip çalışıyor alt yapı için. Sizede yaranılmıyor, adam tüm şehrin 3 tane alt yapısını değiştiyor yapıyor. Yapmasa su gelmedi , su bastı bilmem ne , yapsa kesinti oldu şöyle oldu böyle oldu. Çalışma olmadan projeyi nasıl bitirecek bu adamlar onu söylesene. Gece yatıp sabah kalktığın da tüm alt yapı bitmiş mi olacak ?
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı