Reklam
Türkeli’de bazı cadde ve sokakların trafik yönleri değişti

Türkeli'de bazı cadde ve sokakların trafik yönleri değişti

Yaz sezonunda ilçenin kilit noktalarındaki trafik yükünü hafifletmek amacıyla, bazı cadde ve sokakların trafik yönleri değişti.

Türkeli'de bazı cadde ve sokakların trafik yönleri değişti
23 Haziran 2022 - 19:04
Reklam

Türkeli’de, özellikle yaz sezonunda yaşanan trafik sıkışıklığının önüne geçmek amacıyla, bazı cadde ve sokakların trafik yönleri değişirken, bazı yerlere de park yasağı getirildi.

Türkeli Belediyesi tarafından imalatı tamamlanan trafik işaret ve levhaların montajına başlandı. Montajı tamamlanan cadde ve sokaklarda yeni trafik akışı uygulamaya konuldu. Buna göre; Gazi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi Şehit Hasan Kayınçıoğulları Sokak kesişimine kadar trafik akışı Yılanlık mevkii istikametine doğru tek yönlü olarak ilerleyecek. Şehit Hasan Kayınçıoğulları Sokak kesişiminden başlayarak (Arçelik Servisi önü), Hasan Özcan Caddesi üzerinden Hasan Polatkan Sokak kesişimine kadar trafik akışı Belediye istikametine doğru tek yönlü olarak sağlanacak.

Yeni sağlık ocağı mevkisi olan Lokman Hekim Sokak ile Osman Gazi Sokak (Müftülük binasına kadar) üzerinde trafik akışı, çift yönlü olarak sağlanırken, bu bölgelerde araç duraklama veya park etmek yasaklandı.

Köylü Pazarı mevkisindeki Ulubatlı Hasan Sokak kesişiminden başlayarak İlçe Huzur Dincel Stadına kadar araç duraklama ve parkı yasaklandı. Araçlar, Pazar yeri ve belediye otogarındaki otoparklara park edecek.

2022/06/2022-06-23-19-24-26.jpg 2022/06/2022-06-23-19-24-29.jpg
Bu haber 2049 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Avromu alirsiniz
  1 ay önce
  Ben geliyon bu yaz....tertipli olun bakalim biraz.
 • Sosyal demokrat
  1 ay önce
  Sayın vekil, sen vekilsin biz milletiz. Barakaları yık oyu al. 2023 geliyor, Yoksa oy istemeye gelme. Veysel başkan bu senin için de geçerli. BARAKALAR YIKILSIN, LİMAN HALKA AÇILSIN.
 • Türkeli
  1 ay önce
  Milletin olanı istemek de suç. Ne var yani oralar da insanlar çocuğunu alsa iki olta sallasa. Resmen dededen kalma tarla gibi çökmüşler. Zaten ilçenin denize ulaşımı kalmadı gibi bı şey
 • Türkelililili
  1 ay önce
  Eline sağlık başkanım. Arabalardan kaldırımlarda yürüyemez olduk. Birde kaldırımları temizlersek tam olur.
 • Leon
  1 ay önce
  Boş bi uygulama almancıları düşüncem diye çevre esnafını düşünmemiş ama sanki şöyle birşey var oy istemeye alamanyaya değilde esnaflara gidiliyor ben söyliyim de
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de konkasör ile malzeme üretimine başlandı
Türkeli'de konkasör ile malzeme üretimine başlandı
Temmuz'da Sinop'ta 4 bin 986 kişiye trafik cezası uygulandı
Temmuz'da Sinop'ta 4 bin 986 kişiye trafik cezası uygulandı