Türkeli’de, Güzelyurt Mahallesi Mustafa Bozkurt Caddesi Köylü Pazarı karşısında, elektrik sektöründe yeni bir işletme hizmete açıldı.Ersin Kurt ve Sedat Güneş ortaklığında hizmete giren firmanın açılışına, Türkeli Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Aslan, CHP Türkeli İlçe Başkanı Tugay Dincel, MHP Türkeli İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz, Ocak Partisi Türkeli İlçe Başkanı Hasan Bayru, Ocak Partisi Türkeli İlçe Başkan Yardımcısı İsa Demir, ilçe esnafları ve vatandaşlar katıldı.Okunan duaların ardından açılış kurdelesini kesen Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Aslan, yeni açılan iş yerinin ilçemize hayırlı olmasını dileyerek, iş yeri sahiplerine bol kazanç temennisinde bulundu.Ersin Kurt ve Sedat Güneş ise açılışa katılan, çiçek gönderen, telefonla arayarak veya mesaj atarak hayırlı olsun dileklerini ileten tüm Türkeli halkına teşekkür etti.
Gündem
Yayınlanma: 05 Ekim 2023 - 14:56
Güncelleme: 05 Ekim 2023 - 17:13
Türkeli'de Kurt Elektrik hizmete açıldı
Gündem
05 Ekim 2023 - 14:56
Güncelleme: 05 Ekim 2023 - 17:13
Türkeli’de, Kurt Elektrik ve Elektronik adında yeni bir elektrik firması hizmete sunuldu.
Bu haber 2044 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir
hayırlı olsun. bol kazançlar