Reklam
Türkeli’de yeni Hükümet Konağı inşasına başlanıyor

Türkeli'de yeni Hükümet Konağı inşasına başlanıyor

Türkeli’de yapılması planlanan yeni Hükümet Konağı binası inşaatına başlanıyor.

Türkeli'de yeni Hükümet Konağı inşasına başlanıyor
23 Kasım 2022 - 18:03 - Güncelleme: 13 Aralık 2022 - 01:29
Reklam

31 Ekim tarihinde ihalesi yapılan yeni Hükümet Konağı binası inşaatı için önümüzdeki hafta yüklenici firmaya yer teslimi yapılacak.

Konuya ilişkin İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Serdar Kartal ve Bozkurt Kaymakamı Murat Atıcı, İlçe Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz’ı ziyaret ederek, yeni yapılacak Hükümet Konağı alanında incelemelerde bulundu.

Eski Halk Eğitim ve Özel İdare kurumlarının bulunduğu alana yapılacak projeye ilişkin Kaymakam Mesut Ozan Yılmaz yaptığı açıklamada, “Yeni Hükümet Konağı binasının ihalesi yapılarak, sözleşmeleri imzalandı. Yer tesliminin yapılmasından sonra en kısa sürede temel atılarak, yaklaşık 1,5 yıl gibi bir sürede yapımı tamamlanacak. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

2022/11/2022-11-23-18-05-00.jpg 2022/11/2022-11-23-18-05-04.jpg 2022/11/2022-11-23-18-05-08.jpg 2022/11/2022-11-23-18-05-10.jpg 2022/11/2022-11-23-18-05-14.jpg
Bu haber 1720 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Ahmet Kırkbeşoğlu
  6 ay önce
  Park olacağı yere kamu binası, kamu binası olacağı yere park yapılıyor. 70 yıllık yanlıştan ne zaman dönülecek?
 • Asi
  6 ay önce
  Vay arkadas ey devlet kurlari kendinize gelin ben turkelinde is yok diye columu cocugumu birakip el memleketlerinde ocaklarda gurbetcilik yapiyorum artik su turkeli sanayisiyle ciksin one devlet kurumlarinin yeni binalari karnimizi doyurmuyor ey devlet kurumlari cagri yapin coclugunu cocugunu birakip gurbete gidenlere is var asvar gelin diye kendi memelektimizde calisalim columuzun cocugumuzun icinde yasayalim
 • Türkeli
  6 ay önce
  Allah sorar. Bak bu ilçeye yapılanı unutmaz kimse. Şu sahilimizi kamu kurumlarına peşkeş çekiyorsunuz bir de dalga geçer gibi bunu hizmet diye reklam ediyorsunuz ya... Ben daha ne diyeyim
 • Turkelili
  6 ay önce
  İnsanları olsun kandırmayın. Tabiki seçimler yanaşdı.Sayın Maviş halk eğitim merkezi kur an kursunun yanına yapılıyor demişdi. Acaba yapıldı da nizmi göremiyoruz. İkinci konu yılanlık köprüsüne başlanmıştı şimsi yerinde yeller esiyor kış geliyor beyler. Allah her zaman bizi korumaz, yağmurlar yakında başlar menfezler gider. Önce öncelikli yerleri yapın. Yılanlık Yeşiloba Çatak gurup yolları perişan. Hala bir şeyler düşünüyormusunuz. Bu işler resim atmakla olmaaaaaaz.
 • Çok yazık çok
  6 ay önce
  Yapmayın vallahi günah, denize sıfır kamu binalarını yapmayın. Vallahi vebali boynunuza olur. Evet çok büyük bir ihtiyaç ama çok çok çok yanlış yere yapılıyor. Turistik otel belediye olsun. Mevcut belediye de restore edilip hükümet konağı olsun daha iyi valla.
 • Sosyal demokrat
  6 ay önce
  Ya bu işe bir dur diyecek karşı çıkacak hiç mi aydın İleri görüşlü bir insan yok. Şehrin en güzel yerine koca bir bina yapılırmı Allah aşkına. Hem çocukların oyun alanı daralıyor. Ve şehir şehir içinde sıkıştırılıyor. Neden ilçenin doğusuna batısına yapılmıyor. Neden ya. Haksız mıyım.
 • Çikilata
  6 ay önce
  Ne yapılsın peki, müteahhitlere versinler bina mi dikilsin, deniz kenarı bir ilçede deniz göremiyor insanlar, öncelikle sahil kenarına yapılan binaları eleştirin ondan sonra kamu binalarını
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhuriyet Savcısı Yıldırım, görevine geri döndü
Cumhuriyet Savcısı Yıldırım, görevine geri döndü
Türkeli'de Galatasaray taraftarları şampiyonluğu kutladı
Türkeli'de Galatasaray taraftarları şampiyonluğu kutladı