Reklam
Türkeli DEVA Partisi’nden istifa edip, Ocak Partisi’ne geçti

Türkeli DEVA Partisi'nden istifa edip, Ocak Partisi'ne geçti

DEVA Partisi’nden istifa eden Türkeli ilçe Başkanı ve yönetimi, Ocak Partisine geçti.

12 Temmuz 2023 - 23:20 - Güncelleme: 13 Temmuz 2023 - 12:07
Reklam

DEVA Partisi Türkeli İlçe Başkanı Hasan Bayru, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Hasan Bayru, yönetimi ile beraber partilerinden istifa ederek Ocak Partisi'ne geçti.

DEVA Partisi Türkeli İlçe Başkanı Hasan Bayru, yönetim kurulu ile birlikte fikir ayrılıkları nedeniyle partisinden istifa etti. Bayru ve yönetim kurulu üyeleri, bugün Ocak Partisi Genel Merkezi'nde Ocak Partisi Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat'ın katıldığı törenle Ocak Partisi'ne geçti. Hasan Bayru, Ocak Partisi Türkeli İlçe Başkanlığına uygun görülmesi üzerine görev belgesini Ocak Partisi teşkilat başkanından aldı.

Hayal kırıklığına uğradık

DEVA Partisi'nin kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını belirten Bayru, içeriden ve dışarıdan Türkiye üzerine oynanan oyunları gördüğünü ve bu vebalin parçası olmak istemediğini dile getirerek, DEVA Partisi'nden gelecek için çok büyük beklentileri olduğunu lakin bunların hiç birisini göremediklerini ifade etti.

Ülkemizi zarara sürükleyen bu yapının yanında olamazdık

Sözlerine devam eden Hasan Bayru, "DEVA Partisi Genel Merkezinin bizlere olan duyarsızlığı bizi ziyadesiyle üzdü. Ülkemizin selameti ve geleceği için umut beslediğimiz Millet İttifakı ve DEVA Partisi bizleri ziyadesiyle hayal kırıklığına uğratmıştır. Bizler daha iyi bir gelecek için oluşumların olmasını beklerken, ülkemizi zarara sürükleyen bu yapının yanında durmayı kendimize kabul ettiremedik. Bu anlamda da Türkeli ilçe Başkanlığı ve yönetimi olarak DEVA Partisi'nden komple istifa ederek Ocak Partisi'nde yerimizi aldık. Ocak Partisi'nin Türkiye genelinde herkesi kucakladığını, yanlış yoldan dönenleri kabul ettiğini gördük ve katılma kararı aldık." dedi.

Bu yanlıştan geri dönün, sizde Ocak Partisi'nde yer alın

Buradan DEVA Partisi'nde ki diğer arkadaşlarımıza seslenmek isterim; "Ben bu yanlıştan döndüm Ocak Partisinde yerimi aldım. Sizlerde bu yanlıştan dönün gelin Ocak Partisinde buluşalım. Herkesi Ocak Partisi'ne davet ediyorum." ifadelerine yer verdi.

2023/07/2023-07-12-23-53-40.jpg
Bu haber 1870 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Buzhaneci yaşar
  2 ay önce
  Bizim memlekette o taraftan şu tarafa bu taraftan öteki tarafa geçmeler çok meşhur ama sanki bu dayım 2 3 yılda çok yer değiştirdi en iyisi biz gibi ol tarafsız
 • Osman
  2 ay önce
  Türkeli başkanları ile meşhur dünya şehri
 • Türkeli
  2 ay önce
  Ben de sabah NTV de izledim. Piyasalar bu haberi olumlu karşılamış. Onu konuşuyorlardı. İlçemdeki bu olaylar bikirsiniz ülke gündemine yön verir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı
Türkeli'de otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı
Ev Almak İçin En İdeal Şehirler
Ev Almak İçin En İdeal Şehirler