Yakın zamanda ilk kazmanın vurularak hayata geçirilmesi planlanan mesire alanı projesini daha da zenginleştirerek, bölge insanına daha ferah yaşam alanları sunmak amacıyla yürütülen çalışmalar meyvelerini veriyor.Türkeli’ye yakın zamanda kazandırılması planlanan mesire alanı projesi için önemli bir miktarda katkı sunan Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin'i, Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin, beraberinde AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı, Türkelili hemşehrimiz Serkan Cantürk ve Sinop Dernekleri Federasyonu (SİNDEF) Genel Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Oğuz Yıldırım ile ziyaret etti. Başkan Şahin ziyaretinde, belediye atölyesinde hazırlanmış Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’in isminin yer aldığı duvar saati hediyesini takdim etti.PROJE, YAZ SEZONUNA YETİŞTİRİLMESİ PLANLANIYORTürkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin, “İlçemizin ve hemşehrilerimizin daima yanında olan ayrıca sosyal yaşam ile turizm açısından ilçemize ayrı bir değer katması planlanan mesire alanımıza katkılarını sağlayan kıymetli başkanımıza ilçemiz adına teşekkür ederim. Yakın zamanda yapım çalışmalarına başlayacağımız ve önümüzdeki yaz sezonuna yetiştirmeyi planladığımız mesire alanı projesinin ilçemiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını dilerim.” dedi.
Gündem
Yayınlanma: 04 Mart 2022 - 19:56
Güncelleme: 16 Mart 2022 - 00:16
Türkeli'nin mesire alanı projesine büyük destek
Gündem
04 Mart 2022 - 19:56
Güncelleme: 16 Mart 2022 - 00:16
Türkeli Belediyesi tarafından ilçemizde yakın zamanda çalışmalarına başlanması planlanan mesire alanı projesine, Kağıthane Belediyesinden önemli bir destek geldi.
Bu haber 2156 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir
Proje güzel olur olmasına tebrik ediyorum.Ama mesira yerinden daha acil iş istihdami olması lazım.Boyna piknik yapacak halimiz yok.Anlamiyorum su ilçeye 3 5 tekstildir,30 40 kişinin çalışacağı atölyelerdir gelmesi yani bu kadar zor mu.projeleri elestirmiyorum aksine güzel işler ama hep gezip, dolaşacak,yiyecek içecek yerler yapıyoruz güzel ama onların olması için de para lazım.Belediye 3 5 yer bulup şirketlere gel kardeşim sana yer var aç şuraya tekstili,fabrikayi desek daha güzel olmaz mı.Kafami bozacaksiniz beni başkan adaylığına çıkaracaksınız
Sen daha ismini bile yazamamissim. Yürü be kim tutar seni.
Gayette yapılır. Gözden uzak yapılar tahribata uğrar anlarım. Ama orası bir meydan projesi kapsamında değerlendirilirse bazı esnaflar dükkanlarını yaz kış orada işletir açık tutarsa bu dedikleriniz olmaz. Ya en azından zabıta şubesi orada olur. Yani bu kadar karamsar olmayın. Göremediğin gidemediğin yer senin değildir. Şimdi temiz olsa ne millet kullanamdıktan sonra
Yapilir yapilasinada iki sene sonra dökülür. Ne tuvalet ypilir nede yapilsa dahi temiz tutulur. Ne cöpü toplanir nede insan gibi kulanilir. Araba ile iceri girerler. Inek otlatirlar heryer inek kakasi olur. Basi bos köpek dolar. Alemcilerin meskeni olur. Kisacasi insanimiz insan degil. Mis gibi tertemiz yerler var oralara gidin. Ilcemizin lagimi dos dogru denize dökülüyor. Aritma dahi yok. Denize girenin akli yoktur bence. Baslikta vatanhaini yazdim zira bunlari yazdigim icin artik bir vatanhainiyim ben.
Biliyorum söylemesi kolay denilecek ama keşke şu Orman İşletme ile Jandarma oradan kalksa. Türkeli'ne denizin kenarında gayet büyük çok güzel bir meydan kalır. Yani bir ilçenin en güzel yerinde devlet kurumunun ne işi var Allah aşkına. Üç beş memur sefa sürecek millet mahrum kalacak. Siyasete bakar valla bu işler. Zor değil. Lütfen şu ilçeyi denizle buluşturun.
Her serde bir hayir vardir. O bölgeyi vatandasa biraksak oralar simdi diski, kusmuk, raki ve bira sisesi, ici dolu cocuk bezi, hurda, cöp, köpek diskisi, izmarit, cekirdek kabugu, izgara dumani, son ses müzik, geyiripte apis arasini kasiyan adamlar, burnunu karistiran hanzolar, ayakkabiniza yapisan sakiz, otomobili ile denize sifir duran denyolar ile dolardi. Yani suan bir nevi kora altinda.
Mesire alanını nereye yapacağınızı açıklasanız iyi olurdu Bunla beraber sakın vampirlere mesire alanını peşkeş çekmeyin Türkelide vampir çok milleti değil kendisini düşünürler bunlar için parti önemli değildir aman dikkat et başkan vampirlere değil halka hizmet et o zaman halk yanında olur Kuyu kebabı lobisi rakı lobisine yüz verme çoğunluğun yararına iş yap onlar gitsin yılanlıkta kavlak ağaçlarının gölgesine