Temsilcimiz Türkeli Belediye Esnafspor, 6. Haftada Gerze Gücüspor ile 29 Ocak Pazar günü saat: 14.00’de Türkeli İlçe Huzur Dincel Stadında karşılaştı.Soğuk havaya rağmen çok sayıda sporseverin ilgiyle takip ettiği maçın 11. dakikasında Türkeli temsilcimizden Ahmet Cembiye’nin ağlarla buluşturduğu golle takımımız 1-0 öne geçti. İlk yarı bu skorla sona erdi.Maçın ikinci yarısında, dakikalar 55’i gösterdiğinde Tayfun Demir’in şık kafa golüyle skor 2-0 oldu. Gerze Gücüspor’un son dakikalara girildiğinde ard arda bulduğu gollerle durumu 2-2’ye getirdi. Maçın uzatma dakikalarında gol arayışını devam ettiren Türkeli temsilcimiz, Emrullah Oktay’ın penaltı golüyle temsilcimiz 3-2 maçı kazanarak, galibiyet serisini sürdürdü.Türkeli temsilcimiz, haftaya Boyabat Saryeşspor’a konuk olacak.HAFTANIN MAÇ SONUÇLARI, PUAN DURUMU, GELECEK HAFTA KARŞILAŞMALARI![](https://www.turkelihaber.com/images/ma%C3%A7%20sonu%C3%A7lar%C4%B1.jpg)
![](https://www.turkelihaber.com/images/puan%20durumu.jpg)
![](https://www.turkelihaber.com/images/ma%C3%A7%20sonu%C3%A7lar%C4%B1.jpg)
![](https://www.turkelihaber.com/images/puan%20durumu.jpg)
![](https://www.turkelihaber.com/images/gelecek%20hafta%20ma%C3%A7lar%C4%B1.jpg)