Reklam
Türkeli Ziraat Odası Başkanı Özçelik güven tazeledi

Türkeli Ziraat Odası Başkanı Özçelik güven tazeledi

Türkeli Ziraat Odası Başkanlığına tek liste ile seçime giren mevcut başkan Günay Özçelik, güven tazeledi.

Türkeli Ziraat Odası Başkanı Özçelik güven tazeledi
11 Şubat 2023 - 17:25 - Güncelleme: 05 Mart 2023 - 16:45
Reklam
Reklam

Türkeli’de, 11 Şubat Cumartesi günü Gündoğumu Sosyal Tesislerinde genel kurul düzenlendi.

Düzenlenen genel kurulda konuşma yapan Türkeli Ziraat Odası Başkanı Günay Özçelik, “2005 yılından bugüne ilçemizin tarımına, üreticisine hizmet veren Ziraat Odamızın Genel Kurulunun hayırlı olmasını diliyorum.

Öncelikle Kahramanmaraş Pazarcık merkezli 10 ilimizde meydana gelen deprem afetinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun. Rabbim bir daha bu ve benzeri afetlerden ülkemizi ve milletimizi korusun.

Birliğimiz bünyesinde bugüne kadar ilçemiz çiftçisine hizmet vermiş olan herkesi minnetle, takdirle, hürmetle yad ediyorum. Ebediyete göçmüş olanlara, başta ani vefatı ile hepimizi derinden üzen başkanımız Murat Yıldırım ağabeyime Allah’tan rahmet diliyorum.

İlçemizdeki çiftçilerimizin arazilerinin dağınık ve parçalı oluşu,  girdi maliyetlerinin yüksek oluşu çiftçilerimizi zorlamaktadır. Siz çiftçilerimizin tüm sıkıntılarını Odamız Bölge Birliği toplantılarında sürekli dile getiriyor ve çeşitli çareler üretmeye azimle gayret gösteriyoruz. İnşallah ilerleyen zamanlarda çok daha iyi sonuçlar bekliyoruz.

ÇKS kayıtlarımız, her yılın Haziran ve Eylül ayları içerisinde yapılmakta iken, Tarım ve Orman Bakanlığımızın kararı ile 1 Eylül ve 31 Aralık tarihleri arasında yapılmaktadır. Ayrıca ÇKS kayıtlarında muhtar ve aza imzalarının kaldırıldığı müjdesini de buradan vermek istiyorum.

Genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diler, ilçemizin alın teriyle, emekleriyle, yürekleriyle çalışan, üreten tüm çiftçi kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. “ ifadelerini kullandı.

Yönetim ve denetim kurulu faaliyetlerinin okunup, ibra edilmesinin ardından seçim gündemine geçildi. Tek liste ile seçime giren Günay Özçelik, oyların tamamını alarak güven tazeledi.

Başkanlığa tekrar seçilen Günay Özçelik, tebrikleri kabul edip, kendisini tekrar başkan olarak seçen delegelere ve üyelere teşekkür etti.

Özçelik’in listesi şu şekilde şöyle:

Asil Üyeliklere; Ahmet Acar, Alpaslan Yıldırım, Yasin Tugay Şentürk, Hüsamettin Kaya, Fatih Kartal, Hatice Öztürk, Erol Şentürk, Yakup Özcan, Süleyman Yıldız, Tuncay Öztürk, Kemal Yılmaz, Eren Aydın, Mustafa Öncel, Hasan Yıldırım, Şanver Taşkın, Murza Kaya, Ayhan Yılmaz, Mustafa Erbil, Sertaç Özcan, Ali Doğukan Özcan, Yedek Üyeliklere; Adil Kaya, Erdem Burak Taşkıran, Engin Çelik, Ramazan Özcan, Ergin Özdemir, Selim Şahin, Salim Demir, Ebrü Cantürk, Hasan Erdoğan, Beytullah Ünal, Ramazan Demirhan, Seyfettin Şahin, Cihan Ünal, Cafer Yaman, Muhammet Bozkurt seçildi.

2023/02/2023-02-11-17-27-04.jpg 2023/02/2023-02-11-17-27-07.jpg 2023/02/2023-02-11-17-27-10.jpg 2023/02/2023-02-11-17-27-14.jpg 2023/02/2023-02-11-17-27-16.jpg 2023/02/2023-02-11-17-27-20.jpg
Bu haber 1513 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Taht
  1 ay önce
  Koltuga bi oturan bir daha kalkmiyor. Nesir vu memleketimizin hastaligi ya.
 • Başkan
  1 ay önce
  Keşke seçim biraz ertelenseydi böyle zamanda acil değildi.Bununla beraber halkın çok merak ettiği bir konu var Günay Başkanda Dilek Başkanda Millet ittifakınımı destekliyor CUMHUR ittifakınımı destekliyor tam anlayamadım.Hem iyi parti hem MHP li olunmaz artık açık seçik net kamuoyuna duyurun sayın Günay Başkan ve Dilek başkan herkesi idare ederim her parti benim için çalışır sanıyorsanız yanılıyorsanız zamanı gelince sizde ortada kalırsınız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de ramazan pidesi fiyatları
Türkeli'de ramazan pidesi fiyatları
Hüseyin Yüksek, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı
Hüseyin Yüksek, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı