Reklam
Yeni yönetim düğmeye bastı

Yeni yönetim düğmeye bastı

Türkeli Belediye Esnafspor Kulübü’nün yeni yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirerek, yeni yol haritasını belirledi.

Yeni yönetim düğmeye bastı
24 Eylül 2022 - 11:58 - Güncelleme: 24 Eylül 2022 - 12:04
Reklam

İlçemizde birçok kuşağın gençlik yıllarının unutulmaz hatıralarının merkezinde yer alan Türkeli Belediye Esnafspor’un yeniden hak ettiği yerlere gelebilmesi için elini taşın altına koyan yeni yönetim, güçlü bir inanç ve sorumlulukla bu görevi üstlendiğini belirtti.

İlçemiz gençliğinin sporla buluşması, kaynaşması ve birliktelik duygusunun daha da güçlendirilmesi için yola çıkan yeni yönetim, sadece ilçemizdeki değil, gurbetçi ve ilçemiz dışındaki tüm hemşehrilerimiz ve iş adamlarımıza Türkeli Belediye Esnafspor’u hep birlikte sahiplenip, kucaklama çağrısında bulundu.

Türkeli Belediye Esnafspor’un yeniden yapılandırılması ve canlandırılmasıyla, gençlerimize hayatlarının en güzel döneminde bir takım, ekip, dostluk ruhuyla ilçemizi temsil etme imkanı sağlamanın yanı sıra, ilçemizin geleceğinde söz sahibi olacak yarının büyüklerinin, dostluk bağlarının da bugünlerden sağlamlaştırılabileceği belirtildi.

Bunu bir bayrak yarışı olarak gören yeni yönetim, bu hareketin geçmişte gerek saha içinde, gerekse tribünde takımlarına destek veren, gönül ve yol arkadaşlıklarının temeli bu çatı altında atılmış gönüllülerin bir araya gelmesiyle oluşturulduğunu ifade etti.

Kulüp yönetimi; “Bireysel bencilliğin, teknoloji bağımlılığının, kötü alışkanlıkların arttığı çağımızda, sporun ve sporun birleştiriciliği altında birlik ruhu, sağlıklı ve enerjik bir hayat oluşturmanın artan önemi ışığında farklı yaş kategorilerinden gençlerimizin katılımı ve kendilerinin bu yönde teşviki şüphesiz en önemli adımdır.

Tabiatıyla tamamen gönüllü olarak çıkılan bu yolda, kulübümüzün ve gençlerimizin spor malzemeleri ve lojistik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kendilerine en iyi olanakları sunabilmek için ilçemiz adına üzerine düşeni yapmaktan hiçbir zaman çekinmeyen işadamlarımızın sponsorluk dahil her türlü katkıları çok kıymetlidir.” ifadelerine yer verdi.

Türkeli’miz için bayraklaşmış sembollerden olan ve birleştirici bir rol oynayan ancak zaman zaman unutulan Türkeli Belediye Esnafspor’umuzu ayağa kaldırmak üzere harekete geçen yeni yönetim, tüm hemşehrilerimizin gençlerimizi teşvik ederek, zamanı geldiğinde tribünleri doldurarak ve iş adamlarımızın maddi ve manevi katkılarıyla bu yürüyüşten desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceklerine yönelik inançlarını vurguladı.

Türkeli Belediye Esnafspor’un yeni yönetimi şu şekilde oluştu;

Orhan Köksal, Bayram Ali Özcan, Özgür Özcan, Muhammet Tan, Adnan Erdoğan, Ahmet Acar, Levent Özdemir, Ahmet Ünal, Gökhan Göksu, Fikret Yılmaz, Recep Samet Çetin, Bülent Tan, Yakup Yıldırım, Niyazi Özçelik, Nurullah Altıntaş.

Bu haber 4685 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Sol Bek Takoz Riza
  1 yıl önce
  Esnafspor....isminden alasiliyor ki esnafimizin pamuk elleri ceblerine girmis. Tasima su ile degirmen ancak Gazoz liginde oynar. Altyapi 7 yas itibaren baslayacak 10 yil sonra para icin degil spor ve futbol sevgisi icin oynayanlar yetismis olacak. Yani : don't die my donkey don't die......
 • Hamdi Uzun
  1 yıl önce
  Allah utandirmasin insallah
 • Esnafspor
  1 yıl önce
  Çok güzel bir yonetım siyaset olmadan birlik beraberlik içinde inş kafaya oynayan bir takım kurulur gurbetteki iş adamlarımızda taşın altına ellerini koyarlar inş
 • 57
  1 yıl önce
  Hayırlı uğurlu olsun. Farklı cemiyetten insanlar olmuş. Buda sporun birlik beraberliğini gösteriyor
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı