Samimiyet, inanç ve azimle milletimize hizmet etmeye talip olduğunu belirten BBP Sinop Milletvekili adayı Taner Dinçkurt, beraberinde İl Başkanı Metin Şahin ve il teşkilat üyeleri ile birlikte BBP Türkeli İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.Partililerle bir araya gelen Dinçkurt, sonrasında İlçe Başkanı Adem Ünal ve ilçe teşkilatı ile birlikte ilçe esnafı ve vatandaşlarla buluşarak, 14 Mayıs seçimleri için destek istedi.Dinçkurt, Türkeli Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını dinleyen Dinçkurt, ilçe ziyaretlerini, Türkeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Karahan, Türkeli Ziraat Odası Başkanı Günay Özçelik ve Cumhur İttifakına katılan DSP’nin Türkeli İlçe Başkanı Sinan Keser’i ziyaret ederek tamamladı.
Gündem
Yayınlanma: 28 Nisan 2023 - 20:43
BBP Sinop Milletvekili adayı Dinçkurt, Türkeli'de
Gündem
28 Nisan 2023 - 20:43
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sinop Milletvekili adayı Taner Dinçkurt, seçim gezisi kapsamında Türkeli’yi ziyaret etti.
Bu haber 1099 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir
Secim olmasa Türkeli´yi haritata bile bulamaz.
Taner bey çok düzgün birine benziyor, inşallah kazanır.