Reklam
Güzelkent sahilinde görülen atıklar araştırılacak

Güzelkent sahilinde görülen atıklar araştırılacak

Türkeli'nin Güzelkent köyü sahilinde, son günlerde görülen atıkların nedeni, alınan numunelerden çıkan sonuçlarla belli olacak.

Güzelkent sahilinde görülen atıklar araştırılacak
29 Mayıs 2022 - 13:39 - Güncelleme: 03 Haziran 2022 - 18:15
Reklam

Türkeli Güzelkent Köyü Muhtarı Hayri Gürleyen, "Sahilimizde kıyıya vuran bu atıkları ilçe sağlık müdürümüze ve ilçe tarım müdürlüğümüze bildirdik. Büyük ihtimal mevsimsel polen tozu oladuğu öngörülüyor. 

Her ihtimale karşı yarın numune alınacak. Numune alınıp sonuçlanana kadar denizle temas edilmemesi tüm halkımıza önemle duyurulur." ifadelerini kullandı.

2022/05/2022-05-29-13-44-12.jpg 2022/05/2022-05-29-13-44-18.jpg
Bu haber 1438 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Cöveli
  2 ay önce
  Alooooo nerde güzel kentin popiler muhtari Haleder be milet vekiliyle belediye baskaniyla boy boy resim veriyo devreye sok su mavisi temizlesin yaz geliyo
 • Fagbadi
  2 ay önce
  Ne oldu? Haberi takip etmiyormusunuz? Sonuc nedir? Habire bakkal cakkal acilisi haberi yapmak kolay ama kendi yazdiginiz haberi takip edip alinan numunenin sonucunu bi sorup yazin buraya. Cicek tozu dedi yetkililer ve sustular. Nedir durum nedir sonuc bi yazin daa.
 • Salak
  2 ay önce
  Tabi ya. Polen. Binlerce yil yoktu bu sene oluverdi. Ah seni gidi polen. Cok sakacidir bu polen.
 • Lanetli ilceden kurtulan adam
  2 ay önce
  Düzelü beeee....alamancila gorkman bisiy yok. Yesil ile mavi garman garusuk oliyah bullara. Beyler akli ilan colugunu cocugunu bu denize salmaz. Dünyanin en kirli pis denizi karadeniz. Sabah sirayla hacetinizi gideriyorsunuz, öglene denize ulasiyor ve icine dalip dalip coluk cocuk iyice sivazlaniyorsunuz. Ege ye gidin. Insan muamelesi görürsünüz.
 • Türkeli
  2 ay önce
  Egedekiler herhalde tuvaletlerini uçakla Karadeniz e gönderiyor. Git sen gör Ege'yi.. mafyalara peşkeş çekilen sahillerde nasıl muamele görüyormuşsun bi bak.. bu kadar memleketinize düşmanlık etmeyin. Eziklik bu.. bu arada barakalar yıkılsın millet hakkı olanı alsın.. mletin hakkını yemeyin yazıktır günahtır
 • Harika Yorum
  2 ay önce
  Tacamattan aşasınıy boku helalduya geliya, az bile bu. İşiy ilginç tarafı nasıl bi vurdumduymazlıksa kimsenin iplediği yok. Vahdet valiyiziy helalduya hediyesi bu kanalizasyon, herkes avantasını aldı bokunu çekmek millete kaldı. Ne diyelim herkes layık olduğuna…
 • Yokarkihelaldulu
  2 ay önce
  Burda gene yerli malı ,orlara gavur haceti domuz atığı garişu ,hocceten bizim deniz onuy yanında üçlü.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de konkasör ile malzeme üretimine başlandı
Türkeli'de konkasör ile malzeme üretimine başlandı
Temmuz'da Sinop'ta 4 bin 986 kişiye trafik cezası uygulandı
Temmuz'da Sinop'ta 4 bin 986 kişiye trafik cezası uygulandı