Reklam
Sinop Aralık ayında Yenikapı’da

Sinop Aralık ayında Yenikapı'da

14-17 Aralık tarihlerinde İstanbul Yenikapı’ da gerçekleştirilecek olan, “Sinop Memleket Günleri” başlıyor.

Sinop Aralık ayında Yenikapı'da
13 Kasım 2023 - 11:07
Reklam

Sinop’un keşfedilmeyi bekleyen tüm güzelliklerini Türkiye’ye en iyi şekilde tanıtmak amacıyla, Sinop Dernekleri Federasyonu aracığıyla SİYAD, SEV, SİAD ve Küçükçekmece Sinopspor Kulübüyle birlikte, 14-17 Aralık tarihleri arasında Yenikapı'da Sinop Memleket Buluşması gerçekleştirilecek.

Sinop'un doğal, tarihi ve kültürel turizm potansiyelini ulusal anlamda tanıtımın yapılmasına katkı sağlayacak bir organizasyon olan Sinop Memleket Günleri, Sinop’un yöresel değerleri, kültürü, önemli markalarını ve ticari ürünlerini, tüm Türkiye’ye en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını sağlayacak.

Konuyla ilgili konuşan SİNDEF Genel Başkanı Hasan Dalkıran, SİNDEF olarak gece gündüz demeden Sinoplular için büyük anlam ifade eden Sinop Memleket Günlerine hazırlandıklarını kaydetti. Başkan Dalkıran, “amacımız Sinopluların İstanbul'da gücünü en iyi şekilde göstermek ve güzel ilimizi en iyi, en güzel şekilde tanıtmak. Sizleri; eşsiz lezzetleri, muhteşem doğası ve tarihi ile Sinopla buluşmaya davet ediyoruz.

Sinop Dernekleri Federasyonumuz aracığı ile SİYAD, SEV, SİAD ve Küçükçekmece Sinopspor Kulübümüzle birlikte, 14-17 Aralık tarihleri arasında Yenikapı'da düzenleyeceğimiz Sinop Memleket Buluşması'na tüm hemşehrilerimiz davetlidir” diye konuştu.

Bu haber 728 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı