Reklam
Türkeli AK Parti’de ilk aday adaylık müracaatını Yıldırım...

Türkeli AK Parti’de ilk aday adaylık müracaatını Yıldırım yaptı

AK Parti’de 9 Kasım’da başlayan 31 Mart 2024 yerel seçimleri için adaylık sürecinde Türkeli’den ilk belediye başkanlığı için aday adaylığı müracaatını iş insanı Zeki Yıldırım yaptı.

Türkeli AK Parti’de ilk aday adaylık müracaatını Yıldırım yaptı
14 Kasım 2023 - 16:43
Reklam

AK Parti Türkeli İlçe Başkanlığında düzenlenen müracaat töreninde, iş insanı Zeki Yıldırım’a yakınları ve arkadaşları eşlik etti.

AK Parti Türkeli Belediye Başkan aday adaylığı müracaat belgesini İlçe Başkanı Turan Yıldırım’a teslim eden Zeki Yıldırım, yaptığı açıklamada,“Türkeli’ye hizmet etmek için geldim. Bundan sonra bu bayrağı daha iyi yerlere taşımak için bu yola çıktım. Herşey Türkeli için olacaktır. Belediyenin menfaatlerini kollayacağım. Beşikten yaşlıya kadar tüm herkesin hakkını savunacağım. Türkeli’nin sorunlarıyla yakinen ilgileneceğim. Türkeli halkıyla beraber olacağım, Türkeli evladıyım, Türkeli’de daha önce ticaretlerimi sürdürdüm. Hizmet için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.

Türkeli halkı bize teveccüh ederse bu bayrağı en üst seviyelere getirmeye hazırım. Allah’ım bu yolda bizi mahcup etmesin.” şeklinde konuştu.

2023/11/2023-11-14-16-46-06.jpg 2023/11/2023-11-14-16-46-11.jpg 2023/11/2023-11-14-16-46-14.jpg 2023/11/2023-11-14-16-46-16.jpg
Bu haber 1685 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 9 Yorum
 • Türkelilee
  1 hafta önce
  Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Yolun açık olsun.
 • Halktan
  2 hafta önce
  Insallah muvaffak olursun Belediyeye yararlı işler yaparsın
 • Aday
  2 hafta önce
  Halil Atılgan da adaymı ne tarafta acaba kafam karıştı Zeki Yıldırım iyi insandır severim fakat belediye başkanı olmak zor iş fakat köseletaşına muhtar olur. orada gürcüler onu seçer ama ilçede 57 tane gürcü var zor iş Bence ilçede gürcülerin manevi lideri olarak kalmalı. Bekam Amcadan sonra yerini doldurur.Kerim abi bu makamda eksik kaldı Gürcüstanla ekonomik ilişkiler zayıfladı Zeki Yıldırım canlandıranilir.
 • Gedoylu
  2 hafta önce
  Ha essahtan da Burada kimin adaylık adayına çıktığı yazılmış sende Halil i dert etmişsin Halil'in Halil olduğunu bildiğine göre muhtemelen sende telefon numarası bile vardır bir arada soruver barim bizde örenek
 • AKbaba
  2 hafta önce
  Seni harcarlar abisi. Gel sen bu sevdadan vazgec.
 • Soğan
  2 hafta önce
  Hocam belediye borç batağında. Bunu biliyorsunuzdur umarım. Şimdiden hayırlı olsun
 • Yalanlardan bıkmış bir vatandaş
  2 hafta önce
  İlçemiz için değişim şart eski yüzlerden bıktık hayırlı uğurlu olsun şimdiden...
 • Sendal kilip
  2 hafta önce
  Ye kürküm ye meselesi
 • Yarnali saban
  2 hafta önce
  İnşallah veyseli aday yapmaz akp oda fos cikti
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Borçlara af geliyor! Ceza ve zamlar silinecek
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı
Sinop’ta magandalara suçüstü: 2 gözaltı