Reklam
Türkeli İlçe Stadı’nda saha zemini yenileniyor

Türkeli İlçe Stadı'nda saha zemini yenileniyor

11 Ağustos'ta meydana gelen sel felaketi sonrası Türkeli İlçe Stadı'nda kullanılamaz hale gelen saha zemini yenileniyor.

04 Aralık 2021 - 17:45 - Güncelleme: 04 Aralık 2021 - 18:03
Reklam

Türkeli'de meydana gelen sel felaketi sonrası Türkeli Huzur Dincel Stadı'nda kullanılamaz hale gelen saha zemininin yenilenmesi çalışmaları başladı.

Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin’in, 11 Ağustos'ta meydana gelen sel afetinde zarar gören İlçe Huzur Dincel Stadı ile ilgili durumu ilçemize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na iletmesi üzerine gerekli çalışmalar başlatılmış, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’yu, daha detaylı bir çalışma yapmak üzere ilçemize göndermişti.

Bakan Yardımcısı Aksu tarafından da gerekli incelemelerin yapılmasının ardından çalışmalar, geçtiğimiz hafta itibariyle başlayarak, kullanılamaz hale gelen saha zemininin kaldırılmasına başlandı. Yenilenecek olan saha zemininin, sporcular ve sporseverlere en kısa sürede hizmete sunulacağı bildirildi.

Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin, "Stadımızın yenilenmesinde bizlerden desteklerini esirgemeyen; Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş’e, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sinan Aksu’ya, Sinop Valimiz Erol Karaömeroğlu’na, AK Parti Sinop İl Başkanımız Uğur Giresun’a, İlçe Kaymakamımız Mesut Ozan Yılmaz’a, AK Parti İlçe Başkanımız Turan Yıldırım’a, Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelerine teşekkür ederim" dedi.

Bu haber 609 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Cöveli
  1 ay önce
  Devlete kaç para fatura çikardi belediye onu niye yazmiyosunuz
 • Yatırım
  1 ay önce
  Bu yatırımın halkın cebine faydası yok sahile acil park yapın yazın ilçeye 5-10 kişi fazla gelirse halk para kazanır anlatamıyoruz sahili düzenleyin sahilde oturup çay içme imkanı olmayan tek ilçeyiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEVA Partisi İlçe Başkanı Öztürk'ten sert açıklama
DEVA Partisi İlçe Başkanı Öztürk'ten sert açıklama
MHP İl Başkanlığına flaş atama
MHP İl Başkanlığına flaş atama