Reklam
Türkeli Kaymakamı Yılmaz, Erzurum’a atandı

Türkeli Kaymakamı Yılmaz, Erzurum'a atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayınlanan atama kararlarına göre; Türkeli Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz, Erzurum-Horasan Kaymakamlığına atandı.

Türkeli Kaymakamı Yılmaz, Erzurum'a atandı
24 Ağustos 2023 - 11:04 - Güncelleme: 28 Ağustos 2023 - 12:31
Reklam

Ağustos başından itibaren yayımlanan emniyet ve valiler kararnamesi ile TSK atamalarını bu kez kaymakam, vali yardımcıları ve bürokratların da olduğu yüzlerce listelik atama takip etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile 24 Ağustos gece yarısı yayımlanan atama kararlarıyla yüzlerce kaymakam, vali yardımcısı ve bürokratın yeri değişti.

Atama kararlarına göre; Türkeli Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz, Erzurum Horosan İlçe Kaymakamı, Gerze Kaymakamı Tekin Dundar ise Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı olarak atandı.

Mesut Ozan Yılmaz kimdir?

7 Ocak 1993 tarihinde  Van/Erciş'te doğdu. İlk ve ortaöğretimini Tenzile Ana İlköğretim Okulunda, liseyi Hüseyin Celal Yardımcı Ağrı Fen Lisesinde tamamladıktan sonra 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasi Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümünden mezun oldu.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans eğitimi devam etmekte. Aynı yıl Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunda Uzman Yardımcısı olarak meslek hayatına başladı. 107. Dönem Van Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine intisap etti.

İl merkez stajına müteakip sırasıyla, Banaz ve Köyceğiz ilçelerinde refiklik stajını tamamladı. 10 Haziran 2019-08 Şubat 2021 tarihleri arasında vekaleten Domaniç Kaymakamlığı ve Van Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 23 Haziran 2021 tarihinde Türkeli ilçemize atanan Yılmaz, yaklaşık 2 yıl ilçemizde görev yaptı.

2023/08/2023-08-24-11-16-08.jpg
Bu haber 1846 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • MUHAMMET YÜKSEL
  1 ay önce
  Değerli kaymakamımıza yapmış olduğu üstün hizmetlerden dolayı ve görevinde göstermiş olduğu üstün başarılardan dolayı ilçemiz adına teşekkürü borç bilirim.Teşekkürler sayın Kaymakamım.Yeni görev yernizde başarılar dilerim.İlçemiz sizin hizmetlerinizi asla unutmayacaktır.Allah sizden ve sizi yetiştiren Anne ve Babanızdan razı olsun.
 • Türkeli sakini
  1 ay önce
  Ben listede Türkeli yeni kaymakamı kim onu göremedim Gerze yazıyor Türkeli yazmıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli'de otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı
Türkeli'de otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı
Ev Almak İçin En İdeal Şehirler
Ev Almak İçin En İdeal Şehirler