Reklam
Türkeli MYO’dan Başkan Şahin’e teşekkür

Türkeli MYO'dan Başkan Şahin'e teşekkür

Türkeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Üyesi Dr. İsmail Güçlü, Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin’i makamında ziyaret etti.

Türkeli MYO'dan Başkan Şahin'e teşekkür
16 Ocak 2023 - 17:24 - Güncelleme: 16 Ocak 2023 - 17:27
Reklam

Ziyarette, Türkeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Üyesi Dr. İsmail Güçlü, Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin’e, Türkeli Meslek Yüksekokulu’nun ilçeye kazandırılması aşamasında göstermiş olduğu gayret ve özverili çalışmalardan dolayı ve Yüksekokul öğrencileri ile personeline göstermiş olduğu yakın ilgi, alaka ve yardımlarından ötürü teşekkür belgesi ve plaket takdim etti.

Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin ise, eğitime yapılan her türlü desteğin gelecek nesillere bırakılan en güzel miras olduğunu ifade ederek, eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını, bundan sonraki süreçte de her türlü desteğin verilmeye devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bu haber 647 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Açıklama
  1 hafta önce
  Sahilde bu yaz park yapılmaz ise Veysel Başkanın işi zor herkes bunu bekliyor halk artık reform bekliyor
 • PARK
  1 hafta önce
  Başkanım bu yaz deniz kenarında düzgün bir park yaptın yaptın seçime 1 yıl kaldı çayın içine yaptığın boş yatırımlar sana çok puan kaybettirdi.Türkelini köy gibi yönetmeyin Çayın içinden çıkın dedik dinlemediniz Türkeline çağ atlatacak sahil ilçesi yapacak vizyon lazım sahilde park yok neden birilerinin işinemi gelmiyor siz onları boşverin başkanım onların sahildeki çay bahçesine giden gider halkı düşünün sahil yolu güzegahı belli oldu boşta kalan yerleri doldurup yeşillendirin bir an önce hepsini yeşillendirip park yapmaya gücün yetmezse bir kısmını acilen park yapın, düzlerdeki bir kaç menfaatci kişinin yüzüne tüm paralar çayın içine gitti sonuç Allah korusun tekrar sel gelirse aklım almıyor bu kadar felaketten sonra neden çayın içine yatırım bu çay içine harcanan paraların vebali kime kalacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli can suyuna kavuşuyor
Türkeli can suyuna kavuşuyor
Baltacı, Ilgaz Tünelini meclise taşıdı:
Baltacı, Ilgaz Tünelini meclise taşıdı: "İş bilmezliğin...