Reklam
Türkelili Özcan’dan üçüncülük ödülü

Türkelili Özcan'dan üçüncülük ödülü

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Türkelili hemşehrimiz Ümit Özcan, 7. Ulusal ve 3. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’nde sunduğu sözlü bildirisiyle üçüncülük ödülünü kazandı.

Türkelili Özcan'dan üçüncülük ödülü
27 Kasım 2022 - 21:16
Reklam

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ümit Özcan, Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneğince 20 – 23 Ekim 2022 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen 7. Ulusal ve 3. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’nde (7th National & 3rd International Herd Health and Management Congress) sunduğu sözlü bildirisiyle üçüncülük ödülünü kazandı.

Kongreye kabul edilen 26 sözlü bildiri arasından “Thoracic Ultrasonography Findings in Bovine Respiratory Disease Infected 84 Calves” başlıklı sunumu ile üçüncülük ödülüne değer görülen Dr. Öğr. Üyesi hemşehrimiz Özcan, aldığı ödülün kendisini daha da motive ettiğini belirterek, OMÜ’yü temsil etmekten de gurur duyduğunu dile getirdi.

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği tarafından 2 yılda bir düzenlenen sürü sağlığı ve yönetimi kongrelerinde; bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, yanı sıra da doğru ve güncel bilgileri veteriner hekimlere ulaştırmak hedefleniyor. 6. Ulusal ve 2. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi ise hayvan sağlığı alanında ilk kez düzenlenen geniş katılımlı online kongre olmuştu.

2022/11/2022-11-27-21-20-23.jpg 2022/11/2022-11-27-21-20-27.jpg
Bu haber 1935 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Şikayetci
  1 ay önce
  İlçe ahalisinin borç kitleyip,bir sene dahi barındırmadığı bir isim daha.Şimdi de aynı ahali buraya gelmiş.Uzaktan uzağa gurur duyduğunu söylüyor.Siz emekçilerin hakkını vereceğinize gidin dolandırıcılara para kaptırın.Gurur duymak sizin neyinize.
 • BBP Genclik
  1 ay önce
  Böyle gencleri Ilce degerlendirmesi gerekiyor. Beyin göcü yasamamak icin.
 • Alptekin
  1 ay önce
  Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Başarılarının devamını dilerim.
 • Helal olsun
  1 ay önce
  Başarılı gençler bizim gururumuz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkeli can suyuna kavuşuyor
Türkeli can suyuna kavuşuyor
Baltacı, Ilgaz Tünelini meclise taşıdı:
Baltacı, Ilgaz Tünelini meclise taşıdı: "İş bilmezliğin...