Reklam
Gelde düğme ilikleme
Zahir KELEŞ

Zahir KELEŞ

Gelde düğme ilikleme

10 Ekim 2019 - 15:29

Bismillahirahmanirrahim. Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla, değerli okuyucularım hepinize merhaba.

Hepinizin bildiği üzere 2 hafta önce B.M. yani "birleşmiş milli şeytanlar merkezi" toplanmış emperyalist, siyonist ve kapitalist hatta komünistlerin bir araya gelip, her zaman söyledikleri yalanları tekrar edecek, dünya mazlum ve mustazaflarını nasıl katlettiklerini, nasıl sömürdüklerini kamufle edeceklerdi. Hep yaptıkları gibi müslüman, mazlum halkları nasıl somüreceklerinin hesap kitabını yapacaklardı, yüzyıllardır hatta bin yıllardır hep öyle yapmamışlar mıydı? İsmi Nemrut, Firavu, Ebrehe ve Ebu cehiller aynı zülumleri yapmış mazlumlara inananlara zulüm etmiş ve yerlerinden yurtlarından sürmüşlerdi. Düşünün bakalım dünkü Nemrut, Firavun ve Ebu cehillerle bu günkü İsrail yani siyonistler, büyük şeytan ABD yani emperyalistler, hatta komünistler, faşistler ve hatta insan hakları örgütleri hatta demokrat ve laik geçinenlerle ne farkları var Allah aşkına. Sosyalist demokrasi savunucuları hatta en büyük komünist ve insan hakları savunucuları hangisi bugüne kadar B.M. şeytani tuzağın merkezi ve zalimlerin üstü olan bu yerde hakkı, hakikati, zalimin, zulmünü yüzüne kim haykırdı? Kaç lider çıkıpta, siz yalan söylüyorsunuz tek gayeniz mazlumlara zulmedip saraylarınızda oturup bu katliamları, bu cinayet ve zülumleri seyretmektir. Arakanı, Myanmarı, Doğu Türkistan, Keşmir, Filistini, Afganistan, Suriyeyi kim savunabildi, hatta sözde hain liderleri bile bu zülumleri dile getiremediler. Sustular, susturuldular ama şanlı bir milletin, kahraman bir ecdadın torunu İbrahimi bir şekilde müsavari ölçüde, Muhammedi haykırışla zulme yeter deyip, zalimin zulmünü yüzüne haykırıp, dünyaya insanlık dersi verdi. Sen yaşa Reis, hemde çok yaşa başkan, öyle yaşa ki ömrün az ise Rabbim ömrümden alıp sana versin. Versin ki mazlumların, mustazafların sesi olasın, zalimlerin hüküm sürdüğü bu Dünya'da zalimlere "dur" deyip bitiresin bu adaletsizlikleri, insanı tüm değerlere sahip olduklarını iddia eden marksist, leninist, komünist, sosyalist, entelektüeller sözde insan hakları savunucuları piranalar, kan emici inançsız vampirler nerdesiniz? Sustunuz hep, hiç konuşmadınız, gün geldi emperyalistlere yenildiniz, gün geldi zulüm edenlere güç yetiremediniz. Ey dünya kafir, zalim siyonist ve emperyalistleri ve onların temsilcileri, hain, satılmış av köpekleri az kaldı merak etmeyin. Sonunuz geliyor ve gelecek, çıktı bakın, işte insan işte lider işte adam gibi adam görün, utanın onu lider kılan içindeki imandır. Onu böyle konuşturan İbrahimi teslimiyettir, onu güçlü kılan Muhammedi kuvvettir. Ne siz ne de soyunuz bütün dünya birleşseniz genede ona ve onun inancına güç yetiremeyeceksiniz İnşAllah. Unutmayın zafer inananlarındır ve zafer yakındır. Unutmayın, Rabbimin vaadi'dir eğer inanıyorsanız üstün gelecek olanlar siz olacaksınız. Gene unutmayın, Allah asla kafirleri, müminlere galip getirmeyecektir.

Haydi müslümanlar! mümin olalım, Sevgili reis, Ey büyük insan, asil bir milletin kahraman temsilcisi, önünde düğme ilikliyor önünde saygıyla egiliyorum. Rabbim istikametini, Muhammedi istikamet eylesin ve senin yar ve yardımcın olsun diyorum.

Allah'a emanet olun.

Bu yazı 9040 defa okunmuştur .

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Orkun Demir
  2 ay önce
  Her cumlenizde nefret saciyorsunuz. Bu kadar kotü (cül) bir yaziyi uzun zamandir okumamistim.
 • Hüseyin aslan
  9 ay önce
  Çok güzel bir yazı olmuş yüreğine sağlık
 • Vatan Turan
  9 ay önce
  Bir de milliyetini yazaydın BOP tan adamın.
 • Zahir keleş
  9 ay önce
  Bana göre müslüman ve Türkoğlu türktür yani milleti ibrahim den ümmeti Muhammed ten müslüman biri
 • Zahir keleş
  9 ay önce
  Turan kardeş sizi tanımıyorum tanışıp konuşmak isterim yeryüzünde bu kadar islam kur an düşmanı varken niye bu Erdoğan düşmanlığı anlamıyorum

Son Yazılar