Reklam
  • Reklam
Kuduz Amerika
Zahir KELEŞ

Zahir KELEŞ

Kuduz Amerika

24 Ocak 2019 - 17:56

Bismillahirahmanirrahim. Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.

Sevgili kardeşlerim, değerli müslümanlar, yüzyıllardır insan ve insanlığa sadece zulüm, kötülük, adaletsizlik götürmüş, bizatihi ya kendisi, yada kendisine kukla olarak seçtiği satılık yöneticiler tarafından yapmadığı kötülüğü bırakmayan emperyalistler ve onların başı katil ABD ve yandaşları, öbür taraftan kuduz insanlık düşmanı müslüman, kanına susamış hatta müslüman öldürmeyi ibadet sayacak kadar ileri gitmiş siyonistler ve yandaşları halkı müslüman sistem olarak onlara benzemiş birçok ülke onlarla yandaşlık edip halen müslüman katletmektedirler. Sözüm ona sözde onlardan olmadıklarını iddia eden başka bir kesimde, katledilenleri izlemekle yetiniyor hele başka bir kesim müslüman olduğunu söylerken, hem de böbürlenerek ama peşinden bana ne kardeşim arabından, aceminden biz bizi ilgilendiririz deyip, daha kötüsünü yapıyorlar.

Sevgili kardeşlerim! Zalim ve kafirler yani emperyalist ve siyonist islam ve insanlık düşmanları alçaklar, önce ülkeleri sonra kavimler sonra insanları birbirine düşürerek aralarına fitne sokarak alan açarlar, sonra da gözlemci barışçı tavırlarla sözde birbirine düşürdükleri mazlumları kendi kurdukları sistemleri olan demokrasiyi devreye sokarlar. Sözüm ona insanlığı kurtarmak adına, ey katil pis Amerika, önce içindeki yıllardır sömürdüğün zencilerin hakkını ver onlara insan gibi davran. Daha düne kadar zencileri köle olarak kullanan sen değilmiydin ki halen ırkçı, faşist, pis yasalarına onlara 2'nci sınıf insan muamelesi yapıyorsun, Amerikanın milli ve yerli halkı olan kızılderililer yerlerinde tarihlerinde insanlıklarından ve kültürlerinden ettin onlara yapmadığın kötülük, zulüm ve namusuzluk kalmadı. Çoban olan kovboylarını, kahraman asil soylu olan kizılderilileri filmlerle, dizilerle hain ve vahşi olarak tanıttı.

Dünya'ya kirli pis geçmişini bir kenara bırakalım şu an şimdi bu asırda sınırlarına set çekiyor, utanmadan duvar örüyorsun ama söz konusu biz olunca yani Türkiye, yani biz, yani müslümanlar olunca demokrasi diyorsun. Lanet olsun! Sanada, demokrasine de, sana inanıp oyunlarına kanana da, yeter artık! Uyanmalı, kendine gelmeli, kanmamalı, aklı başında olan hiçbir müslüman sana, demokrasine ve yalanlarına en son sana inanan yanıbaşımızda ki komşumuz Irakta, ırzına geçmediğin kadın, zulüm ve işkence yaptığın erkek, çocuk ve genç bırakmadın. Ya Afganistan maceralarını ne demeli. Çocuk katili Amerika'ya, Suriye'yi nasıl izah edeceksin? Bebek katili büyük şeytan Amerika, şimdi asıl meseleye gelelim. PKK'yı aldın, YPG yaptın, YPG'yi aldın, PYD yaptın, sonra da bu sol Marksist, leninist, ateist örgütleri, kürt kardeşlerimizin temsilcisi yaptın. Gene kuzu postuna girmiş, kurt olmaya çalışıyorsun. Artık kimse inanmaz sana. Biz Türk ve Kürtler, bin yıldır bu coğrafyada birlikte yaşadık, yaşıyoruz ve yaşayacağız da artık sana kanmayacağız. Ben bir müslüman olarak bağırıyorum! Katil, Katil, Katil Amerika ve yandaşları şunu unutmayın; asla kardeşliğimizi bozmayacak ve bizi birbirimize düşüremeyeceksiniz. Ey büyük şeytan Amerika, ne sen, ne de sana inanıp bel bağlayan kim olursa olsun bizim dostumuz, dostlarımız değil ve olamazlar. İsmi, rengi, dili, ırkı ne olursa olsun müslüman olanlar kardeşimiz ve dostlarımızdır. Sana inanıp senle olanlar, parayla şereflerini, onurlarını satanlar, vatanımıza, milletimize ihanet içerisinde olanlar düşmanımızdır ve hep öyle kalacaklar, sakın senin gibi olan, sana benzeyen, parayla şereflerini satın aldıklarını Kürt diye bize yutturmaya kalkma. Şerefli, namuslu, müslüman Kürtler, bu ülkenin tek bir çakıl taşı için can alır, can verirler. Vatanını, bayrağını, milletini sevmek, namuslu olanların işidir. Namusunu satanlar, zaten insan değildir ki onlarda seninle olanlardır. Al tepe tepe kullan. Suriye müslümanları, senin Irak'ta yaptığın namusuzlukları unuttuysa, buyursun yol açık ve uzundur ama unutma, Fatih Sultan'ın ve Selahaddin Eyyubi'nin torunları yaşadıkça, bu kardeşlik devam edecektir. Sen ve senin gibiler için yaşasın cehennem! Ne mutlu Kur'an müslümanlığını ve İslam kardeşligini yaşayanlara. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır. Allah'a emanet olun.

Bu yazı 2648 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hasan demircan -- IŞIKLI..
    1 yıl önce
    bence önce incirlik teki abd üssünü kapatmalı, sonrada nato dan çıkılmalı. buyrun yapalım ...........

Son Yazılar