Reklam
 • Reklam
Osmanlı tokadı
Zahir KELEŞ

Zahir KELEŞ

Osmanlı tokadı

17 Şubat 2018 - 13:01

Bismillahirahmanirrahim; Yaratan Allahın adıyla...

Sevgili okurlar, malumunuz Amerika'lı sözcünün saçma sapan ve budalaca açıklamalarına karşılık, sayın Reisi Cumhur'umuz "Onlar Osmanlı tokadı yememişler" dedi.

Bende bu sözle yola çıkarak, kendimce bir yorum yazayım dedim. Zaten bütün sıkıntı burda. Onlar, yani emperyalist ve siyonistler, tarih boyunca yaptıkları zulümlerin ve zalimliklerinin karşısında hep Osmanlı'yı gördüklerinden ve her adaletsizleklerinde yedikleri Osmanlı tokatının acısını çıkarmaya çalışıyorlar. Başta İsrail ve Siyonistler yanı sıra bütün Emperyalist güçler ve onların uşakları av köpeği konumundaki içerdeki hainler yeniden bir Osmanlı tokatı yemeli. Hemde öyle bir tokat yemeli ki bu tokat onları darmadağın ederken, islam birliğinin de kurulmasına, mümin, mazlum ve müslümanların yeniden ümmet olmasına da zemin oluşturmalıdır.

Sevgili okurlar, unutmamalıyız ki bugün gerek Kandil ve Kuzey Irak'ta gücünü yitirmiş alçak PKK olsun, gerek Suriye'de mevcudiyeti darmadağın olmuş, YPG, PYD vs. gibi örgütler, kahraman ordumuzun ve can feda silahlı kuvetlerimizin ve onların asil şerefli anne babalarının, sevgili milletimizin onurlu birlik ve beraberliği karşısında hezimete uğrayan bu namusuzlara, açık açık her türlü silah ve para yardımı yaparak destek vermek suretiyle karşımıza çıkarmaya çalışan alçak, namusuz İsrail, Amerika ve onların işbirlikçileri hainler bilsin ki; Geçmişte bir Osmanlı vardı. 1400 sene tehvid bayrağıyla Dünya'ya adaletle hükmeden, yandaş ve kuklalar bularak kendi halkına müslümanlara Osmanlı'yı öcü gösterenler ve 'Bitti Osmanlı gelmez artık' diyenler, şunu bilin ki; Onlar dedelerimizdi, atalarımızdı, unuttuğunuz bir şey var. Tarih tekerrürden ibarettir. Her şey aslına rücu edecektir. Bakın ve görün tarih tekerrür ediyor ve biz o dedelerin, tarihe nam salmış Fatih'lerin, Kanuni Sultan Süleyman'ların, Yavuz Sultan Selim'lerin torunları olarak ayağa kalktık. İçimizdeki hainlere, satılmışlara rağmen bir olduk, kenetlendik, tek yumruk olduk. Ve hakkı haykırmaya, mazlumdan yana zalime dur demeye koyulduk. Ey alçak İsrail, ey namussuz büyük şeytan Amerika, gücümüzü mü öğrenmek, görmek istiyorsunuz? İşte biz, işte burdayız vatanımız, bayrağımız, dinimiz ve bir karış toprağımız için can verir, canlar alırız. Bir mazlumun, bin zalimden daha kıymetli olduğunu göreceksiniz. Şunu unutmayın Suriye, Dünya'nın cehenneme açılan kapısıdır. Ve biz sizi o kapıdan içeri sokacağız. Biz Allah'ın izniyle ölürsek, şehid kalırsak, gazi oluruz ve ölürsek cennet, kalırsak vatan bizimdir. Size cehennemi, kendimize cenneti yol eylemeye and içtik. Ne siz, ne sizin gibi düşünenler, ne de içimizdeki hainler, sevinmeyin. Biz sevinelim ki tertemiz iman dolu kahramanlıkla dolu bir geçmişe ve tarihe sahibiz. Sizde üzülün ki tarih boyunca bütün namertliklerinize rağmen ne bir başarı elde edebildiniz, nede doğru bir tarihe sahip oldunuz.

Geçen hafta ki köşe yazımda rahmetli Necip Fazıl'dan bir dörtlük yazmıştım. Bu yazımında sonunda o dörtlüğün iyi gideceğini düşünerek tekrar yazıyorum; "Sevinin Mehmed'im başlar yüksekte. Ölsekte sevinin, eve dönsekte. Sanma bu tekerlek kalır tümsekte. Yarın elbet bizim, elbet bizimdir! Gün doğmuş, gün batmış, ebet bizimdir."

Bu duygu ve düşüncelerle bizim gibi inanan, bizim gibi düşünen birlikten, beraberlikten yana omuz, omuza gönül, gönüle tuttuğumuz halaya gelenlere selam olsun. Birliğimizi, kardeşliğimizi eleştirenlere, karşı olanlara, fitne ve fesat tohumları serpmek isteyenlere, asla fırsat vermeyecegiz vermemeliyiz! Allah'a emanet olun...

Bu yazı 2755 defa okunmuştur .

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • GASTONMONİ
  2 yıl önce
  hz Allah bizimle fetih bizim zafer Allahındır islamındır inşallah biz bunu çnakkkelede dumlupınrda sakaryada fırat kalkanında el bab kapısında bugünde afrn de yarın da münbiçte aynı kabiliyeti dostlarımıza ve düşmanlaımıza göstereeği adı OSMANLI TOKADI OLACAK ALLAHIN İZNİYLE
 • Eyüp Tahtalı
  2 yıl önce
  Türk olmak zordur herkesle savaşırsın Türk olmamak daha zordur çünkü Türk ile savaşırsın.Tarih tekerrür edecek ve biz yine Abdülhamidi Fatihi Selim'i sevindiricez
 • Abdullah
  2 yıl önce
  Ağzına yüreğine sağlık paşam
 • Abdullah
  2 yıl önce
  Biraz daha anlaşılır bir eleştiri olursa daha iyi olur diye düşünüyorum saygılar
 • Koca Kurt
  2 yıl önce
  Tek yumruk olamadık. Bir tarafta çolak Recep (iki elinde de baş parmak yok) ve müritleri diğer tarafta Türk milleti olmak üzere iki parçayız. Türk milleti kendi içinde faklı ideolojilerde olduğu için bir araya gelemiyor ve çolak zulmü devem ediyor.

Son Yazılar