Reklam
 • Reklam
Tam zamanı
Zahir KELEŞ

Zahir KELEŞ

Tam zamanı

28 Eylül 2019 - 12:29

Bismillahirahmanirrahim. Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.

Kıymetli ve de değerli okuyucular. 40 yıldır başımıza bela edilmiş olan kalleş, alçak insan ve insanlık düşmanı, bazen siyonistlerle, bazen kan emici vampir emperyalistlerle iş birliği yapıp, zalimlerin kuklası, katillerin maşası terörist PKK-YPG-PYD v.s. örgütler, mazlum ve mahsun inananlara zulüm edip katlettiler. Satılmış, aşağılık katiller sözde insan, özde insanlık düşmanı bu katil sürüsü ve hain destekçileri, doğu ve güneydoğuda vecoğrafyamızda zulümlerini 40 yıldır sürdürdü ve sürdürmeye çalışıyor. Hepimiz görüyoruz, marksist, leninist sosyalist olduğunu iddia eden bu katiller, siyonist ve emperyalistlerce nasıl destekleniyor, nasıl besleniyor. Büyük şeytan ABD, siyonist İsrail, emperyalist bütün güçler, gözümüzün içine baka baka nasıl da silah veriyor, eğitiyor ve destekliyor görüyorsunuz.

Sevgili kardeşlerim, eskiler şöyle demişlerdi; "İtten post, gâvurdan dost olmaz" diye. Hangi dost, hangi müttefik, hangi nato bunların demokrasilerine "zulüm", özgürlük yalanlarına, "tecavüz, cinayet ve katliam" denir. Bunlar en büyük zulümü inanan mazlum müslümanlara ve mustaazaflara yaparlar. Ayeti kerimede yüce Allah (c.c) şöyle buyuruyor; "O kafir ve zalimler sizi kendi dinlerine çekip ve kendilerine benzetmedikçe sizinle dost olmazlar" İnançlı olmalı, uyanmalı, birlik olmalıyız. Gün bugündür! Doğu güneydoğu halkı yavaş yavaş uyanıyor,  uyanacak. Kürt kardeşlerimiz anladı. Bizden olanlar bizim gibi inanan, bizim bizim gibi vatansever olanlar anladı, anlıyor ve anlayacaklarda. Bu katil sürüsünün gayesi kürtler değil, mazlum, mahsun insanların hakları değil, bilakis en büyük zulmü bu halklara yaptı, yapıyorlar ve yapacaklarda. Gücünü siyonist ve emperyalist katillerden alan bu satılmış hainlere dur demenin tam zamanı. Uyandı bacılarımız, kardeşlerimiz "hakiki imanı elde eden kainata meydan okur" diyen Sait Nursi'nin sözü tekerrür etmiş. Bir bacımızın anlattığı ve evladını söke söke aldığı bu hareketi diğer kahraman bacılarımız, analarımız devam ettirmektedirler. Gün bir ve birlik olma zamanıdır. Hemde tam zamanıdır! Gelin bu anaları, bu bacıları ve kardeşlerimizi yalnız bırakmayalım. Teröre, teröriste, haine, satılmışlara dur diyelim. Ve hakkı, hakikati haykıralım. Nerdesiniz aydınlar, sosyal demokratlar, insan hakları savunucuları, entelektüeller, S.T.K'lar nerdesiniz? Dün birleşmiş, şeytani güçlerin merkezinde Dünya'ya insanlık dersi veren bir liderin arkasında durup zalimlere karşı, mazlumlara gardaş olalım. Biz Dünya'ya insanlık götürmüş, adalet götürmüş bir milletin, bir ecdadın torunlarıyız ya, bu kafirlere, zalimlere karşı birlik olup onlara dur diyeceğiz ya da parça parça kaybolup gideceğiz. Türk, kürt, azeri, gürcü demeden Diyarbakır'daki bu şanlı hareketi destekleyelim. Onların yanında olalım, onlara destek olalım.

Sevgili kardeşlerim yarın geç olabilir. Mazlumun, haklının sustuğu yerde zalimin zulmü büyür. İmam Gazali şöyle der; "Bir beldede bir bölgede zulüm baş gösterirde, avamdan bir kısmında bu zulümden haberi olurda, zulmün önüne geçilmezse zulüm umumileşir". Yani bu kafir ve zalimlerin zulmü hepimizi kapsamına alır. Gelin "dur" diyelim. Gelin "yeter" diyelim, haktan yana olalım ta ki hak gelip bâtıl zail olsun İnşallah. Haydi kardeşlerim, gün bugündür. ya Allah Bismillah Allahuekber. Allah'a emanet olun.

Bu yazı 814 defa okunmuştur .

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Vatan Turan
  9 ay önce
  Senin o lider dediğin, BOP eşbaşkanı ve Yahudi cesaret ödülü sahibi biridir. Sen peşinde olmaya devam et. Biz Türk milleti ile beraberiz, hainlerle değil.
 • Abdullah
  9 ay önce
  Sen bu adama yani tayip Erdoğana vatan haini diyorsun ya acaba ondan sonra vatansever kimdir bir bilsem gidip ellerinden öpsem yani hem hain hemde türk değil öylemi yazik
 • Abdullah
  9 ay önce
  Vatanını bayrağını devletini sevenler bizler Türk kürt gürcü tatar türkmen azeri demeden bir ve Birlik olmalıyız bir olmazsak bugün ortadoğu da dönen dolaplara bizde düşer kaybolup gideriz

Son Yazılar